2013/02/28

But all the drugs in this world won't save her from herself

Dawno nic nie pisałam, bo wyznaję zasadę, że jeśli nie masz nic ciekawego/mądrego do przekazania, to milcz. Bez sensu jest pisać dla samego aktu klepania w klawiaturę. Załamuję się, gdy wchodzę na czyjegoś bloga i pierwsze co mnie wita to zdanie "Nie wiem co napisać..." Nie wiesz to nie pisz, proste. Skoro nie masz nic ciekawego do przekazania drogą werbalną, to zamilcz, zamiast robić z siebie idiotę, który nie dość, że nie ma nic ciekawego do powiedzenia, to jeszcze musi to wszystkim oznajmić.
A gdy jeszcze do w/w stwierdzenia dochodzą zdjęcia z łapy, lub komórką w lustrze, to mi ręce opadają.
Czy ludzie mają aż takie parcie na szkło, że będą publikować cokolwiek, jakkolwiek, byleby tylko przyciągnąć uwagę?!
Przyznaję się - mam parcie na szkło, lubię tworzyć, poprzez zdjęcia i strój wyrażam siebie i chcę by zostało to docenione. Łechcze to moją próżność. Ale skoro chcę zostać doceniona, to daje z siebie wszystko. Werbalnie i obrazowo. Przekaz musi być na wysokim poziomie, bo zakładam, że moi czytelnicy też taki mają. A cóż to za czytelnicy, którzy jarają się pierdołami i zdjęciem z pikselami rozmiaru mrówki?
Jaki autor, taki odbiorca, pamiętajcie o tym...

Co do stroju, bo przecież w dużym stopniu o tym jest ten blog, to zdecydowałam się na często krytykowane przez wielu połączenie dres+szpilki. Zamiast spodni postawiłam na bluzę. Efekt mi się podoba, ma w sobie coś ekstrawaganckiego.

Bluza - Adidas
Sukienka - H&M
Szpilki - Centro
Torebka - allegro
Naszyjnik - allegro