2013/09/17

C'mon baby, let's ride...

 go.
Chyba moja "kariera" nabiera tępa, bo mam coraz więcej hejterów i coraz więcej Wam się nie podoba w mojej twórczości i poczynaniach. Ogólnie mnie to nie martwi, a wręcz cieszy, ponieważ oznacza to, że jednak czytacie, oglądacie i macie swoje zdanie na temat tego, co przedstawiam i najważniejsze - chęć wyrażenia.

Wracają do tematu: Co się ostatnio oprócz reklam nie podobało? A moje pozy!
Są "dziwne, śmieszne, przerysowane", tło też jest nie takie jak być powinno i generalnie ponosi mnie fantazja (w złym znaczeniu tego słowa). 
Większość radzi ignorować krytykę. Uważam, że to byłaby słuszna rada w przypadku, gdyby ktoś napisał mi: "masz wielki nochal/ jesteś gruba/ masz pryszczele na ciele i łajno krowie na głowie". No cóż, może tak rzeczywiście jest, ale nic z tym nie pocznę i nie ma sensu się do tego w jakikolwiek  sposób ustosunkować.
Natomiast jeśli krytyka dotyka mojej twórczości, to chcę wyjaśnić czemu jest tak, a nie inaczej.
Po prostu lubię bawić się zdjęciami, lubię wymyślać pozy, kombinować na wszystkie strony i czekać co z tego wyniknie. Taki fun. I z tego funu wychodzą zdjęcia, które mi się podobają i które do mnie pasują. Do mnie i mojej szeroko pojętej "wizji".
Jeśli komuś się to nie podoba - szanuję. I cieszę się, że krytykuje to, co zostało na ocenę/krytykę wystawione. Bo jakby mi ktoś napisał, że nie tak wyglądam z natury, to by mnie krew zalała. Nie dlatego, że bym się przejęła, ale dlatego, że miałabym poczucie, że czytelnik zamiast skupić się na tym, co przedstawiam, skupia się na niedoskonałościach mojej urody. A to by było krzywdzące dla mojej "wizji".
Ale na szczęście jesteście mądrym odbiorcą i krytykujecie to, co trzeba :D Jestem z Was dumna ;) I z siebie, że znalazłam tak mądrych czytelników ;)


Kurtka - www.quitenormal.plmodowy brand za którym stoi młoda polska projektantka Kasia Ćwieląg, Projekty Quitenormal to odpowiedź na artystyczną wizje tworzenia prosto,ale wyjątkowo. Z miłości do komfortu powstają ubrania w klimacie streetwear,casual. Projektowane w krótkich seriach, nie na jeden sezon a na lata!
T-shirt - www.moyaworld.pl (na moim FB konkurs, w którym możecie go wygrać! KLIK
Buty - no name
Kolczyki - www.lamade.pl

Zdjęcia - Arkadiusz Mejka