2014/04/18

Higher than I’ve ever been before... || paznokcie ombre, usta ombre, adidas Originals i konkurs


W ostatnim tygodniu strasznie dużo się działo. Akcja z Modową Bitwą Miast, w której zostałam mentorką, jest równie satysfakcjonująca, co pracochłonna (a tak naprawdę to dopiero początek), do tego audycja w radiu i artykuł do JOYa. Szczęście niesamowite, ale zmęczenie jeszcze większe! I jeden wielki brak czasu!

Dlatego dziś same zdjęcia, bez przesłania. Jedyne co, to ponownie zaproszę Was do udziału w  Modowej Bitwie Miast oraz do zapoznania się z dotychczasowymi uczestniczkami tutaj: KLIK 
oraz do oddzielnego konkursu, w którym do wygrania jest wycieczka zabytkowym tramwajem po Warszawie, pełna atrakcji takich jak:
- mój wykład na temat blogowania, mody, blogosfery i mojej twórczości
- profesjonalny makijaż wykonany przez wizażystki oraz sesję zdjęciową
- możliwość zrobienia sobie wymarzonych koszulek przy pomocy hafciarki 
- i wiele, wiele innych.
Wygrywa 5 osób, a zasady udziału w konkursie są banalnie proste - wystarczy rozwinąć myśl: MODA JEST DLA MNIE... w komentarzu pod artykułem: KLIK

__________________________________________________________________________

Dzisiaj sesja makijażowo - paznokciowa. Chciałam podkreślić boskie paznokcie, które zrobiła mi Kasia z www.lapremiere.pl - przecudowne, iście wiosenne, tęczowe ombre z ozdobną panterą. Szał jakich mało! Jestem nimi zachwycona!
Skoro miałam ombre na paznokciach, to zrobiłam sobie też ombre na ustach. W bardzo łatwy sposób, przy pomocy jednej szminki, czarnej kredki do oczu i błyszczyka. Wystarczyło pomalować usta szminką w kolorze fuksji, przyciemnić krawędzie i część ust za pomocą czarnej kredki, a potem ją rozetrzeć wedle uznania, cieniując przy pomocy patyczka do uszu. Na koniec dużo błyszczyka, żeby całość dobrze się skomponowała i gotowe!
Looku dopełniają równie kolorowe czapka i koszulka adidas Originals na sezon wiosna/lato 2014. Jak widać adidas postawił na dziewczęcość, zadziorność, kolor i printy - jest moc!

Koszula i czapka - adidas Originals
Paznokcie - www.lapremiere.pl

Zdjęcia - Arkadiusz Mejka