2014/06/01

all in for #my girls z Ewą ChodakowskąNiedawno na Facebooku, pisałam Wam, że wraz z Ewą Chodakowską, przy współpracy z adidasem przygotowywałam filmik specjalnie dla moich czytelniczek, w którym Ewa zaprasza Was na... no właśnie na co? O tym w video poniżej!Ze swojej strony dodam, że - jak wiecie - ja za sportem nie przepadam. Ale podziwiam ludzi, których fascynuje wysiłek fizyczny, którzy czerpią z niego radość i satysfakcję. Mój Tata przebiegł maraton i uważam, że to naprawdę ogromne osiągnięcie! Miesiące przygotowań, czasu i energii poświęconej postawionemu sobie celowi. Trzeba mieć naprawdę silny charakter i samodyscyplinę, by dokonać czegoś takiego!
Dlatego postanowiłam zaproponować Wam udział w nawiększym treningu, podczas którego - mam nadzieję - pobijemy wspólnie z Ewą rekord Guinessa. Jestem otwarta na wszelkie ciekawe akcje, które zachęcą i mnie i innych ludzi do wyjścia z domu, doświadczenia czegoś nowego i bycia częścią czegoś wielkiego. I wydaje mi się, że ten dzień - 7 czerwca na Stadione Legii - będzie takim czasem. Czasem zabawy, poznania fajnych ludzi, stworzenia czegoś niesamowitego, doświadczenia poczucia jedności.
Tego dnia wygram z lenistwem wrodzonym i spędzę aktywną sobotę na łonie natury z pozytywnymi ludźmi. Do czego i Was zachęcam - może się spotkamy i poznamy? Będzie to świetna okazja nie tylko do aktywności ale i rozmowy!

Poniżej zamieszczam kilka informacji o wydarzeniu i zapraszam Was do zapisania się na wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1482479475317141/ oraz OBOWIĄZKOWĄ rejestrację na www.bebio.pl Rejestracja i udział w wydarzeniu jest DARMOWA!

7 czerwca wszystkie #mygirls naładują pozytywną energią stadion Legii w Warszawie. Przez cały dzień dziewczyny będą mogły uczestniczyć w bezpłatnych, grupowych zajęciach dance, fitness i jogi. Obok Ewy Chodakowskiej swój trening poprowadzi też jedna z najbardziej uznanych joginek na świecie – Ashleigh Sergeant.
„all in for #mygirls” to wydarzenie, które jednoczy aktywne, ćwiczące dziewczyny w grupę #mygirls. Po zeszłorocznym sukcesie wspólnego treningu, adidas i Ewa Chodakowska postanowili zawiesić poprzeczkę jeszcze wyżej i postawić kolejne wyzwanie dla wszystkich Polek. Tym razem kobieca siła ma być tak wielka, że zdominuje cały stadion piłkarski mieszczący ponad 30 tysięcy ludzi. Zajęcia zostaną podzielone na trzy segmenty: rozgrzewający DANCE, kondycyjny FITNESS  i na koniec wyciszającą JOGĘ.
Trening DANCE prowadzi grupa taneczna Volt. Nie zabraknie też pokazów choreografii w wykonaniu Ladylicious. Po tanecznej rozgrzewce scenę przejmie Ewa Chodakowska, która rozpocznie część FITNESS. Ostatnią częścią treningu będzie JOGA, poprowadzona przez Ashleigh Sergeant - jedną z najbardziej uznanych amerykańskich joginek na świecie, która przyjeżdża specjalnie, aby poprowadzić trening dla #mygirls.

Udział w treningach jest bezpłatny, ale ze względów bezpieczeństwa wymaga wcześniejszej rejestracji na stronie www.bebio.pl

Jeżeli ktoś nadal nie poczuł pozytywnej energii, jaka tego dnia będzie biła ze Stadionu Legii w Warszawie, powinien sprawdzić, jak #mygirls  bawiły się w zeszłym roku: http://youtu.be/pebhN-W0nrM
adidas i Ewa Chodakowska czekają na wszystkie #mygirls 7 czerwca w Warszawie, na murawie Stadionu przy ul. Łazienkowskiej 3!
Więcej informacji na:   www.facebook.com/adidaswomen
rejestracja: 10:30

START: 13:00
miejsce: stadion Legii Warszawa
cena: BEZPŁATNIE
Program:

10:30-16:00 Rejestracja
13:00-13:15 Powitanie
13:15-14:05 Część pierwsza: DANCE - występ Ladylicious i trening z grupą VOLT
14:15-15:45 Część druga: Treningi FITNESS
14:15-1 4:45  Trening z Ewą Chodakowską
14:55-15:15 Trening z Lefterisem Kavoukisem
15:25-15:45 Trening z Tomkiem Choiński
16:00-16:45 Część trzecia: JOGA z Ashleigh Sergeant
16:45-18:15 Spotkanie z Ewą
18:15 ZakończenieZa zdjęcia i film dziękuję Tailor Made PR