ALICIA KEYS FOR REEBOK


Nadchodzi weekend i tak sobie myślę, że porobiłabym coś fajnego na świeżym powietrzu. Coś, co nie jest jedzeniem, siedzeniem w ogródku jakiejś knajpy, piciem letnich koktajli, w stroju prawie, że wieczorowym. Ubrałabym szorty, t-shirt i adidasy i pohasała gdzieś na łonie natury (byleby nie było w pobliżu żmij, kleszczy, krzaków niezbadanych i wyskakujących znienacka dzików).
Albo basen odkryty! O to jest myśl! Taki kompromis pomiędzy naturą, a cywilizacją.

Walnąć się na ręczniczku, z kanapeczkami (miało nie być jedzenia...), koktajlem (miało nie być koktajli...), w kostiumiku kąpielowym (miało nie być lansu) ze srajfonem w ręku (miała być natura!)... Nie, nie są to moje plany. Tylko refleksja nad tym, jak w tych czasach wygląda obcowanie z naturą i odpoczynek na świeżym powietrzu.
Pełny makijaż na plaży, rozstawienie niemalże obozowiska, do którego przenosimy cały dorobek naszego życia, w zasięgu ręki musi być jedzonko, piciusiu i wypożyczalnia leżaczków. Pan chodzący z orzeszkami, trampolina do skakania, dmuchany banan przyczepiony do motorówki, bo pływanie samo w sobie jest za nudne.

To jest straszne, ale bardzo prawdziwe. Niestety ja też nudzę się po 2 godzinach na plaży. Chcę dmuchanych bananów, chcę wesołego miasteczka, chcę Pana z orzeszkami (brzmi co najmniej dwuznacznie, ale wiecie, co mam na myśli). 

W ten weekend postaram się spędzić czas na powietrzu, ciesząc się wodą i piaskiem/trawą, nie szukając innych rozrywek. Może mi się uda? Może wystarczy kontakt z drugim człowiekiem i przyrodą? Może można jeszcze odkryć tę dziecięcą radość z tego, co daje nam życie.

________________________________________________________________________________

 Czerń i biel. Nie po raz pierwszy i nie ostatni. Strój apelowy chciałoby się rzecz! A mi, mimo tej monochromatyczności kojarzy mi się bardziej z szaloną "Alicją w Krainie Czarów" niż ze strojem grzecznej Marysi. Po raz kolejny chcę Wam pokazać - liczy się forma i pomysł! Z najprostszej rzeczy można stworzyć "coś".

Top i spódnica - Kozacki Mops
Buty - Alicia Keys for Reebok via City Sport
Bomber jacket - Cropp
Paznokcie - www.lapremiere.pl