2014/09/15

You dreamt of being in my world...


Muszę przestać oglądać filmy grozy (ale oprócz komedii i od czasu do czasu dramatu, to mój główny gatunek) i czytać kryminały i thrillery (zdarzają mi się książki społeczno-psychologiczne). Przez nie mam jakąś fobię społeczną! Nie daj boże wracać mi do domu po zmroku. Niemalże biegnę, idę tak, żeby mnie nikt nie widział, o słuchaniu muzyki mowy nie ma! A niech jakiś samochód przy mnie wolno przejedzie - zawał murowany.
Dziś stałam sobie na przystanku i szedł facet. Wolno, grzebał w plecaku i sobie gwizdał pod nosem. Czekałam aż broń wyciągnie. Albo się wysadzi. Dwa dni temu w tramwaju był metal z ADHD - chrząkał, parskał, nogami telepał, gapił się na wszystkich. Poszłam na drugi koniec tramwaju, bo też go o kałasznikowa podejrzewałam.
O dziwo nieszkodliwi wydają mi się żule maści wszelakiej. Bo co taki mi zrobi, jak on się ledwo na nogach trzyma? Zazwyczaj są przyjaźni - pogadać chcą, dwa złote na chleb, samochodu popilnować. Spoko.
Ale, ale moi Drodzy Państwo! Moje obawy nie są bezpodstawne. Czy wiecie, że 1 na 10 mijanych przez nas osób to psychopata? Jak w jednym wagonie tramwajowym jest 50 osób, to statystycznie jest tam 5 psychopatów! A wiecie co 5 psychopatów może zrobić z pozostałymi 45? Nie chcecie wiedzieć...
Idę na odstresowanie poczytać. Książkę o mordercy jednej z bliźniaczek... 

_________________________________________________________________________________

Szarość, czerń. Jesieni niby jeszcze nie ma, ale co ja zrobię, że ja lubię takie klimaty. Moja podstawowa paleta barw to biel, czerń, szarość, teraz trochę czerwieni wprowadziłam. Beżów nienawidzę. Wyglądam w tym jak idź i nie wracaj. A szary jest ok.

Sukienka - Lemme
Ramoneska - La Redoute
Torebka - Love Moschino
Buty - Neovision
Paznokcie - www.lapremiere.pl

Zdjęcia - AMeyka
moda damska, blogerka, moda 2015 dla kobiet, ciuchy, ubrania, trendy 2015 jesień blog o modzie blog modowy inspiracje stylizacje popularny blog blog dla k