2014/10/28

CLOTIFY - Twoja wirtualna szafa! Aplikacja dzieki której zapanujesz nad swoja garderoba!


Chaos. Tak można opisać niemal każdą kobiecą garderobę. Nie chodzi tu o nieporządek, lecz o to, że my, kobiety, często same nie wiemy, co skrywają nasze szafy (ok, mężczyzn też to dotyczy). 
Wyobraź sobie sytuację: W pracy dowiedziałaś się, że wieczorem masz randkę. Na przygotowania masz dosłownie godzinę. A Ty nawet nie wiesz w co się ubrać. Masz mgliste pojęcie, co znajduje się w Twojej szafie (oczywiście pamiętasz tylko kilka ulubieńców oraz nowych nabytków), a chciałabyś zaskoczyć ukochanego. Przyjeżdżasz do domu i przed samą szafą sterczysz pół godziny, żeby stworzyć jakiś ciekawy zestaw! Powiem Ci, że można tego uniknąć, zaoszczędzić czas, nerwy i zminimalizować ryzyko nieudanego looku. Pomoże Ci w tym NOWA APLIKACJA CLOTIFY!

 Pozwól, że przybliżę Ci czym jest Clotify

Dla kogo?

Dla każdego! Miłośnika mody, bałaganiarza, pani porządnickiej, modowego laika, kobiety, mężczyzny, dziewczyny, chłopaka. Wystarczy, że masz dość chaosu panującego w Twojej garderobie, sterczenia godzinami przed szafą i braku pomysłów na ciekawe stroje.

Jak działa Clotify?

1) Instalujesz apkę na swoim smartfonie -  ZA DARMO
Tutaj znajdziesz opcję dla iOS: POBIERZ
Tutaj znajdziesz opcję dla Androida: POBIERZ

2) Logujesz się i tworzysz swój profil użytkownika: dodajesz zdjęcie, wpisujesz swoje wymiary.

3) Wgrywasz elementy swojej garderoby do Wirtualnej szafy:
- robisz zdjęcie
- kategoryzujesz (strój sportowy, codzienny, elegancki, na wyjście)
- katalogujesz (dół, góra, sukienka, buty)
- określasz materiał i kolor
- zapisujesz

4) Dzięki utworzeniu wirtualnej wersji Twojej szafy możesz w każdym momencie, w dowolnym miejscu przeglądać jej zawartość, dopasowywać elementy garderoby, tworzyć stylizacje i zapisywać je w pamięci telefonu! W ten sposób stworzysz bazę zestawów, którą możesz ciągle uzupełniać! Już nigdy nie znajdziesz się w sytuacji, w której powiesz, że nie masz co na siebie włożyć…

5) … no dobra. Kobieta to kobieta. "Nie mam co na siebie włożyć" jest pretekstem do nowych zakupów. I tu niespodzianka! Clotify ułatwi Ci je. Potrzebujesz bluzki? Clotify zaproponuje Ci najciekawsze wyniki z Internetowych sklepów. Dodatkowo podzieli je na kategorie! Jeśli potrzebujesz eleganckiej sukienki, to tylko takie wyniki Ci się wyświetlą. REWELACJA!

Co zyskujesz?

- ogrom zaoszczędzonego czasu
- wygodę
- pobudzisz swoją kreatywność i odkryjesz swój styl
- opanujesz ubraniowy chaos
- w końcu będziesz wiedzieć, co masz w szafie
- przejrzystość
- multum możliwości
- fajną zabawę!

Ok, a jak to wygląda w praktyce?

Poniżej mały tutorial w zdjęciach. 

A jeśli to Ci nie wystarczy, to zapraszam na oficjalną stronę Clotify

Moje osobiste wrażenia

Totalnie polecam Clotify. Naprawdę ułatwia życie. Może nie zaprowadzi porządku w Twojej prawdziwej szafie, ale ułatwi Ci jej użytkowanie. Ogarnie chaos. 
Po pierwsze - w końcu wiem ile mam rzeczy i jakie (przeraziłam się!). 
Po drugie - gdy wpadnę na pomysł zestawu, to nie muszę wyciągać rzeczy z szafy, by sprawdzić, czy na żywo będą się prezentowały równie dobrze, jak w wyobraźni. Wystarczy, że znajdę je w aplikacji i zestawie ze sobą. Genialne! Oszczędność czasu i nerwów (bo nie muszę potem składać ubrań). 
Po trzecie - moje pomysłu mogę zapisywać jednym kliknięciem. W końcu mi nie ulatują, nie zapominam i zawsze mogę do nich wrócić, gdy tego potrzebuję. To jest ogromne ułatwienie, ponieważ nie raz zapomniałam o stylizacji, którą wymyśliłam. Za nic nie mogłam jej odtworzyć. A dzięki Clotify wszystko mam w telefonie, zawsze pod ręką.
Po czwarte - Clotify jest naprawdę łatwe w obsłudze, co cenię. Wszystkie aplikacje powinny takie być. Mają ułatwiać życie dzięki swojej pomysłowości i prostocie. I to Clotify właśnie robi.

Nie zastanawiaj się - pobierz Clotify już teraz! Możesz tylko zyskać :)

Tutaj znajdziesz opcję dla iOS: POBIERZ
Tutaj znajdziesz opcję dla Androida: POBIERZ