2014/11/09

You'll never get to Heaven if you're scared of getting high… || militarny off the road - khaki, timberlandy i futrzaty sweter


4 dni wolnego. Czytam książki, oglądam filmy, zaszyłam się w domu. Czasami potrzeba kilku dni w domu, we własnym towarzystwie, towarzystwie najbliższych. Czas wtedy wolniej leci i naprawdę czuć, ze się odpoczywać. Nie można ciągle ganiać za bliżej nieokreślonym celem. Trzeba się zresetować. Wydaje mi się, że ja tego resetu potrzebuję trochę więcej niż przeciętny człowiek. A może ja się do tego przyznaję, a inni nie? Nieważne. Ważne, że dobrze mi tu i teraz.


__________________________________________________________________________

Jak widzicie zmieniłam kolor włosów. Miałam dość ich wiecznego żółknięcia i rozjaśniania co 2-3 tygodnie (nie wpływało to dobrze na ich kondycję). Nie lubię kolorów pośrednich, więc stanęło na czerni. Jest trochę creepy, ale mi się podoba. 
Co do stroju, to tak dziś śmigałam po preriach swojego rodzinnego miasteczka. Luźno, wygodnie w neutralnej kolorystyce. Ostatnio lubię ubierać się w total looki w jednym kolorze, najwyżej bawiąc się odcieniami. Tylko spodnie się wyróżniają, bo nie mogę znaleźć idealnych w odcieniu khaki. 

Buty - Timberland via www.butsklep.pl - totalnie polecam, są dobre, konkurencyjne ceny i duży wybór. 
Torebka - Armani Jeans via www.eitalia.pl - multibrandowy butik z eksluzywną odzieżą dla kobiet i mężczyzn. Torebki, buty, dodatki. Love Moschino, Armani i wiele wiele innych. Polecam!
Sweter - H&M
Spodnie - New Look
Parka - nn

Obróbka zdjęć - dumna ja :D