2014/12/08

Mad cause I'm so fresh! || Warstwy, koronka, Karl Lagerfeld


Oglądając "Mam talent" (leżałam i akurat leciał), jak zwykle zawzięcie komentowałam. Arek nie mogąc znieść mojego kolejnego "pfff, śpiewaków nie powinni przyjmować do tego programu, bo są inne talent show, w których mogą sobie wyć, a tutaj przeszkadzają w zwycięstwie naprawdę pracowitym ludziom", stwierdził: "Ty też byś mogła się zmierzyć z tymi gimnastykami, z Twoim talentem, to na bank byś wygrała!". Zdziwiłam się, już myślałam, że powie mi coś miłego, o jakimś moim nieodkrytym przeze mnie talencie, a tu: "położyłabyś się na 10 godzin i je przespała, nikt nie robi tego lepiej od ciebie!". Do jasnego motyla! Czemu moje zamiłowanie do spania jest mi ciągle wypominane? Lubię spać, uwielbiam. I to z wielu całkiem sensownych powodów! Nie ma to wbrew pozorom nic wspólnego z lenistwem (no dobra, może ociupinkę).
1)  Śpiąc jest mi ciepło i wygodnie, nic mnie nie boli.
2) Śpiąc jestem zrelaksowana, mój mózg odpoczywa i dzięki temu w nocy wpadam na najbardziej genialne pomysły.
3). Moje życie senne bywa totalnie ciekawe. Na przykład dziś byłam właścicielką przepięknego apartamentu, miałam pieniądze z nieba (nie pracowałam), podróżowałam po świecie i kąpałam się w ciepłym, przejrzystym oceanie. Najważniejsze: świeciło słońce! Przecież, gdyby nie ten sen, to ja już bym nie pamiętała, jak słońce wygląda! I jak ja mogę nie kochać spania, skoro z zimnego, ciemnego, ponurego świata  nagle przenoszę się do raju?
4) I to wszystko leżąc!! Kąpię się, ale leżę. Jestem bogata i leżę. Chodzę po moim wystawnym apartamencie, a tak naprawdę leżę! Zero wysiłku, sama przyjemność.
5) Koszmary mam rzadko. A jak już są, to traktuję je jako formę zapłaty za apartamenty i plaże Miami. 
6) W snach nigdy nie traci się czasu na czynności fizjologiczne! Sny są jak filmy. Spotykają cię same niesamowite rzeczy, zero prozaiczności. 
7) Jest ciepło, błogo, wygodnie - wspominałam już o tym? 
8) Możesz we śnie robić co chcesz!! Ileż to razy czułam satysfakcję, gdy po obudzeniu się, przypomniało mi się, że we śnie powiedziałam komuś, kogo nie znoszę, co o nim myślę! Idealny sposób na rozładowanie energii i negatywnych emocji. A to wszystko leżąc ;)

Ach, rozmarzyłam się... Idę więc spać!

______________________________________________________________________________

Tak właśnie wyglądam, gdy jest mi mega zimno. Milion warstw, Emu, ciepła parka, ukochana czapka, ulubione rurki (dłuuuugo ich szukałam i znalazłam na www.moodo.pl + wycięłam w nich dziury na kolanach, żeby były bardziej "moje"), pakowna torba. 

Parka - Pull&Bear
Sweter - Tk Maxx (ps jutro idę na świąteczne spotkanie w TK Maxxie, śledźcie więc Insta - @confassion)
Sukienka - Calvin Klein
Spodnie - www.moodo.pl + DIY
Buty - Emu
Czapka - Karl Lagerfeld
Torebka - Karl Lagerfeld
Szalik - Michael Kors