2014/12/10

Świąteczne Śniadanie i zakupy w TK MAXXJeśli śledzicie mojego Instagrama to na pewno wiecie, że wczoraj byłam na Świątecznym Spotkaniu w TK Maxx. Współpracuję z TK Maxx już prawie od roku, robię tam regularnie zakupy (tydzień bez TK Maxx, tygodniem straconym! ba, potrafię tam być nawet i kilka razy w tygodniu) i bardzo się ucieszyłam, gdy Ania (serdecznie pozdrawiam!) zaprosiła mnie w imieniu TK Maxx na świąteczne śniadanie, połączone ze świątecznymi zakupami. Jakby tego było mało, to specjalnie dla nas TK Maxx został otwarty godzinę wcześniej, żebyśmy mogli spokojnie przejrzeć ofertę i sprawić prezent sobie bądź bliskim! REWELACJA! Było bosko, pusty sklep, zero przepychanek, ogromny wybór, spokój i cisza, a do tego doborowe towarzystwo - szczególne pozdrowienia dla Kingi (www.style-on.pl) i drugiej Kingi "Ermako" (www.ermako.com). Żebym co roku mogła w takiej atmosferze robić świąteczne zakupy, to byłabym wniebowzięta!

TK Maxx oczywiście stanął na wysokości zadania, nie rozczarował ofertą i jak zawsze pozytywnie zaskoczył szerokim wachlarzem produktów. Chyba każda maruda znajdzie w TK Maxx coś dla siebie! Mój ulubiony dział to Gold Label - kolekcje cenionych projektantów nawet i o 60% taniej. Perfekcyjne miejsce dla każdej fashionistki. Oprócz tego w sklepie można znaleźć przepiękne akcesoria do domu, zabawki dla pociech, obuwie, zagraniczne słodycze i inne rarytasy, elektronikę, akcesoria. Wszystko wysokiej jakości i ogromnej różnorodności. Właśnie to najbardziej lubię w TK Maxx. W ofercie sklepu można znaleźć naprawdę niesamowite perełki. Niepowtarzalne cuda, których nikt inny nie będzie miał. Raj dla "nie bądź klonów" ;)
Uwielbiam zakupy, uwielbiam TK Maxx, ale najmilszym elementem było oczywiście śniadanie z cudownymi ludźmi. Okazja, żeby porozmawiać, spędzić miło czas, spotkać dawno niewidzianych znajomych. Po prostu magia Świąt. Ten poranek nastawił mnie mega pozytywnie i dał dużo energii. I za to dziękuję :) 

Zapraszam Was na fotorelację, może dzięki niej udzieli Wam się świąteczna atmosfera!

Z Joasią autorką www.musthavefashion.pl , Martą autorką www.smallrosie.pl , Kingą autorką www.style-on.pl i Kingą autorką www.ermako.com