2015/01/08

I never shoot and tell I only shoot to kill… || botki Roccobarocco via www.paradopary.pl, bucket bag by Michael Kors


Nowy Rok jest męczący. Niby nic się nie wydarzyło, nie ma przełomu, nie ma wielkiego "bum", a wszyscy nagle zaczynają nowe życie. Siłownie pękają w szwach, tak samo sklepy ze zdrową żywnością, garderoby przechodzą metamorfozy, jesteśmy nagle milsi, bardziej uśmiechnięci i otwarci. Przez dwa tygodnie. A potem rok robi się stary, wracamy do przyzwyczajeń i żyjemy jakby nigdy nic. Aż do kolejnego 1 stycznia. Oczywiście ja nie jestem wyjątkiem! To jest natura, z nią się nie wygra.

Zatem nie jem słodyczy, bardziej przykładam się do bloga, nie śpię w dzień, czytam więcej książek, maluję się każdego dnia, utrzymuję porządek w mieszkaniu i torebce, piję ponad 2 litry płynów dziennie, zawsze zmywam makijaż przed snem, zostałam też mistrzem organizacji - wszystko zapisuję w moim nowym futrzatym kalendarzu. Do tego jestem w trakcie reorganizacji garderoby (zatrzymałam się na etapie wynoszenia starej szafy na strych - kawałek szafy stoi na środku przedpokoju, a nowe wieszaki załadowane ubraniami stoją tam, gdzie jest miejsce). No ideał! 
Tylko, że powoli zaczynam padać na twarz i obawiam się, że szybciutko stanę się starą, poczciwą, żyjącą w totalnym chaosie mną. W końcu jak już wcześniej wspomniałam - z naturą nie wygrasz.

_________________________________________________________________________________

Warstwowo, bo zima pełną gębą. Spodobało mi się połączenie żółci z szarościami. Ostatnio w sklepach jest pełno żółtych elementów garderoby - zwłaszcza swetrów. Żeby nie wydawać pieniędzy na chwilową fanaberię, która znając mnie będzie dosłownie chwilowa,  wyciągnęłam z szafy żółtą letnią spódnicę. Najnowszy trend, stary ciuch. 
Uzupełnieniem są czarne dodatki - żeby nie było za mdło. Mój wspaniały prezent, który w tym roku podarował mi "Mikuś" pod choinkę - bucket bag Michaela Korsa i ulubione botki Roccobarocco via www.paradopary.pl .Uwielbiam je, bo mają nie tylko idealny design, ale są też mega wygodne. Wczoraj spędziłam w nich 14 godzin, dziś to samo i zero dyskomfortu. A mają 10 cm wysokości!

Kardigan - C&A
Golf - Tk Maxx
Spódnica - H&M
Szalik - Michael Kors
Torebka - Michael Kors
Buty - Roccobarocco via www.paradopary.pl

PS Warto wpaść na stronę www.paradopary.pl, ponieważ trwa wyprzedaż i ceny są naprawdę bardzo niskie. A jakość najlepsza - same markowe produkty, np. Emu, Tommy Hilfiger, Valentino, Guess. Przecenione do 50 %!