#GOLD - GORĄCZKA ZŁOTA W TK MAXX


Miałam dziś przyjemność gościć w TK Maxx na otwarciu akcji "Gorączka Złota". Cóż to takiego? 

"Wielka dostawa Gold Label w Warszawie!
Już 19 lutego w warszawskim sklepie TK Maxx przy ulicy Marszałkowskiej rozpoczniemy serię dziesięciodniowych dostaw setek markowych i luksusowych ubrań oraz akcesoriów dla kobiet i mężczyzn, zawsze do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie!"

Tak opisuje akcję TK Maxx, a ja ujęłabym to słowem: RAJ! 


Odzież, obuwie i dodatki największych światowych luksusowych marek w cenach do 60% taniej niż w regularnej sprzedaży. Bezpieczne zakupy, gwarancja oryginalności, możliwość wygrzebania "perełki" za naprawdę niską cenę. Wszystko pięknie wydzielone w sekcji VIP (Very Important Purchase). 
I co najważniejsze - przez następne 9 dni codziennie będą dostawiane nowe produkty! Zatem ja przez najbliższe 9 dni stanę się mieszkanką TK Maxx :D No dobra, nie dam rady, ale uwierzcie mi, że będę tam codziennie. W końcu tylko w TK Maxx jest możliwym wyhaczyć wymarzoną torebkę za 700 zł, a nie 2500 zł! 

Już dziś dorwałam markowe okulary za 250 zł, a ich cena regularna to 970 zł! Rozochociłam się i na pewno będę polować dalej. 

Was też zapraszam do TK Maxx na Marszałkowską na zakupy, ponieważ nie tylko ogromne zniżki kuszą. Jest też konkurs, w którym można wygrać 5 kart upominkowych na zakupy w TK Maxx. Wystarczy wpaść do Tk Maxx, wykazać się kreatywnością i zakupy za free mogą być Wasze! 

A nic tak nie cieszy, jak zakupy w takim sklepie! Dzięki dzisiejszej porannej wizycie naładowałam się pozytywną energią, spędziłam wspaniale czas, spotkałam się z cudownymi ludźmi i oczywiście kupiłam kolejne cudo. Dziękuję TK Maxx!