2015/03/31

MORO I KRATKA - ŁĄCZENIE PRINTÓW W MILITARNEJ STYLIZACJI || OVERSIZE, BIELIŹNIANA SUKIENKA, PONCZOMilitaria to jeden z wiodących trendów na sezon wiosna/lato 2015. Przynajmniej według najznakomitszych domów mody, bo na ulicach, czy blogach modowych nie jest zbytnio widoczny. Większość kobiet na ciepłe miesiące wybiera raczej jasne, radosne kolory, a nie zgniłą zieleń.
Co mnie osobiście bardzo cieszy, ponieważ nie ma niebezpieczeństwa, że ubierając moro będę wyglądać jak setki innych. Nie byłabym sobą, gdybym nie spróbowała pomieszać printów. I tak oto oversizowy kardigan moro zestawiłam z bieliźnianą sukienką w zielono-granatowo-czarną kratę. Wygląda niebanalnie, ale wciąż wpisuje się w trendy. Oczywiście chodzą za mną "porządniejsze" militaria. Marzy mi się kombinezon khaki, który kojarzy mi się z uniformem wojskowego pilota. Muszę wybrać się do H&M (bodajże tam widziałam takie kombinezony i to chyba za małe pieniądze - ok. 80 zł) i przymierzyć. Boję się, że będę wyglądać jak baleronik, więc odwlekam chwilę przymiarek, żeby moje drobne marzenie wciąż pozostawało możliwe do zrealizowania. 

Muszę też wygrzebać z czeluści moich szaf parkę z wojskowego drelichu. I przydałyby się jakieś spodnie khaki. Ale... co by mi się nie przydało?! Muszę rozsądniej podchodzić do zakupów. 
I tak jestem z siebie dumna, bo poczyniłam dziś ogromny postęp. Otóż byłam już o krok od kupienia kolejnej (czwartej) torebki Karla Lagerfelda i tego nie zrobiłam! Odłożyłam ją w ostatniej chwili rozsądnie stwierdzając, że nie potrzebuję kolejnej czarnej torebki i że mam polować na jakąś jasną. Albo kupić płaszcz. A nie setną torebkę! Torebki to moja gehenna. Uzależnienie totalne, pewnie kiedyś doprowadzą mnie do bankructwa... 
I jestem niemal pewna, że będzie mi się ta torebka po nocach śniła. Chociaż ostatnio śnią mi się okropieństwa, bo noc w noc zasypiam z audiobookiem Chmielewskiej na uszach. "(Nie)Boszczyk mąż" - polecam! Fakt, że od trzech dni słucham ciągle tego samego fragmentu, bo natychmiastowo na nim zasypiam, ale czuję w kościach, że to dobra książka! 

PS. Od militariów do snów - ja to mam rozstrzał tematyczny...

Kardigan - nn
Sukienka - Zara
Botki - www.celebrity.eu
Ponczo - Moschino
Torebka - Michael Kors
Okulary - Valentino

Zdjęcia - AMeyka