2015/06/30

COCA COLA BOTTLE SHAPE || ORYGINALNA STYLIZACJA Z BASKINKĄ


Uwielbiam śledzić moje statystyki ze względu na rubrykę "wyszukiwane słowa kluczowe". To naprawdę zabawne, jakich głupot ludzie szukają w Internecie. I jak Google nieudolnie im w tym pomaga. Przez te prawie 3 lata było naprawdę wiele ciekawych "fraz kluczy" i teraz jestem zła na siebie, bo nie mogę sobie ich przypomnieć! Mogłam zapisywać. W każdym razie, dziś ktoś na moim blogu i ogólnie w Internetach poszukiwał odpowiedzi na hasło "domek letniskowy stylizacje". I szczerze powiem, że nie mam pojęcia, co o tym sądzić? Z jednej strony śmieszy mnie, że ktoś jadąc na domek letniskowy chce się stylizować. Przecież takie domki, to spartańskie warunki w środku lasu, ze wspólną toaletą i  prysznicami. Jak w takim miejscu można się "stylizować"? Zakładasz szorty, koszulkę, obrożę przeciw kleszczom i najlepiej kalosze w razie napotkania żmii i modlisz się, żeby przeżyć kolejny dzień w całości. Przynajmniej ja bym tak zrobiła, gdybym jakimś cudem wylądowała w domku letniskowym.
Z drugiej strony przeraża mnie fakt, że na pewno znajdą się takie osobniki, które będą po tym lesie, wspólnych prysznicach, szyszkach, mchach, żmijach i kleszczach biegać w sandałkach na koturnie, w rozkloszowanej spódniczce i crop topie w różyczki. I loczkach na głowie misternie układanych przez cały poranek! Taka miejska rusałka zagubiona w leśnych realiach. Smutne, lecz prawdziwe.
Nie uważam, że wybierając się na wakacje musisz rezygnować z dobrego wyglądu, strojenia się, układania włosów, makijażu. Ale dostosuj to wszystko do miejsca, do którego się wybierasz. Albo miejsce do siebie. Właściwie jestem za tą drugą opcją, bo po co marnować czas i pieniądze na wakacje, z których nie będziesz zadowolona, która do Ciebie nie pasują? 
Chcesz się "stylizować", to zrezygnuj z domków letniskowych. 

ENGLISH:
I truly love to check out my blog statistic because of section called "searched keywords". It's really funny, how stupid things people are searching for! And how Google incompetently helps them. Today someone tried to find on my blog and in the Internet ideas for outfits to wear at holidays in summer house. In Poland we have camps with summer houses to rent. They are situated in the middle of the forest and conditions to live there are usually primitive. Shared bathrooms, showers, kitchen.
And I think it's kind of funny, that someone wants to prepare an outfit for vacation in the forest. You should wear shorts, t-shirt, collar against ticks and wellingtons to protect from snakes. And you pray to survive another day! At least I would do that.
From the other hand I am completely sure, that some of the individuals would wear wedge sandals, short skirt and crop top. That's sad, but true.
________________________________________________________________________________

Jak ja lubię logo i kolory Coca-Coli! Moja już trzecia stylizacja na blogu (poprzednie TU i TU) z motywem przewodnim coli. Logo, kolory, kojarzą mi się z klimatem retro, niepowtarzalnymi latami 60. Mają w sobie jakąś magię, która mnie przyciąga i poprawia mi humor. No uwielbiam i tyle!
Ale oprócz coli, mojego "standardu", który Was nie zdziwi, użyłam baskinki. Baskinki, która była, jest i będzie wszędzie, która jest wbrew pozorom naprawdę trudnym elementem przez to, że jest zbyt często źle prezentowana. Albo ciotko-klotkowato, albo zbyt wulgarnie, albo zupełnie bez polotu. Wiecie, że lubię wyzwania, więc postanowiłam jej tego polotu dodać. 
Razem ze skórzanymi spodniami, botkami na wysokim obcasie i koszulką coca-coli wygląda naprawdę nieprzeciętnie. Kobieco, z pazurem, ale nie wulgarnie. I tak oto nieużywana sukienka ma drugie życie, a ja kolejny stój, którego próżno szukać na ulicach i "salonach".

ENGLISH:
I really like Coca-Cola's logo! It's my third outfit, which I showed on the blog with coke theme. It's so retro and femine and perfect for summer.
Also I use dress with peplum in unique way. You know, that I like to experiment with fashion and it's really my thing to use popular and bored things in my own way. So I put the dress on leather pants and hid the top of the dress with coke t-shirt to create femine and a little bit retro outfit.
How do you like it?

T-shirt - C&A (dużo ciekawych t-shirtów znajdziecie także TUTAJ / a lot of interesting T-shirts HERE)
Sukienka / Peplum Dress - no name (TUTAJ duży wybór naprawdę nietuzinkowych ubrań z baskinką, polecam, bo znajdziecie baskinkę w takiej wersji, w jakiej jeszcze nie widzieliście / HERE you will find unique pieces with peplum, very original, stuff you've never seen before)
Spodnie / Pants - no name (TUTAJ podobne/ similar HERE)
Buty / Shoes - Noevision (TUTAJ podobne / similar HERE)