I RUN SHIT, I DON'T FALL BACK! || MONOCHROME RIPPED LOOK.


Za 4 dni będę już spakowana i gotowa do drogi na wakacje! Gorące, piękne, słoneczne, idealne Rimini - przybywam. Lecz, nie tylko Rimini na mnie czeka. Również Austria, Alpy, Mediolan i... sama nie wiem co! Niespodzianki i nieplanowane pomysły mile widziane.
Jednak odnośnie planowania, to jestem na etapie pakowania i problemów z nim związanych. Muszę przemycić pięć par butów, tak, żeby Arek nie zobaczył. I wciąż uważam, że te pięć par to za mało. Butów i torebek nigdy za wiele! Właśnie torebek... chciałabym wziąć trzy, ale wiem, że już z dwiema będę miała problem, bo jadę do Włoch z zamiarem kupienia jakiejś nowej (może niejednej...) i wracanie samolotem z pięcioma torebkami raczej nie przejdzie...
Kolejnym problemem logistycznym, (który o dziwo udało mi się łatwo rozwiązać) były książki. Od dwóch miesięcy dokupuję kolejne pozycje z myślą o przeczytaniu ich na wakacjach i miałam ogromny problem, które wybrać ze stosika. Doszłam do wniosku, że wezmę najgrubszą (trylogię zawartą w jednym egzemplarzu) - przemycę ją pod pachą jako bagaż podręczny, lekturę na drogę. Oby tylko nie okazała się nudna, bo wtedy znowu będę w pełnej desperacji (jak rok temu) poszukiwać księgarni z anglojęzycznymi książkami.

Z ubraniami nie mam większego problemu - również od 2 miesięcy zaopatruję się w nowe, letnie rzeczy, więc nie muszę zbyt wiele prać, ani prasować, wszystko czeka ładnie na wieszakach, aż wrzucę do walizki (ok, aż zwinę w ruloniki i poupycham, bo ilość rzeczy, które przygotowałam jest przerażająca).
Jednym słowem - jaram się jak małe dziecko przed Świętami! Chcę już tam być!


ENGLISH:

My holiday leave starts on Saturday and I really can't wait! Everything is almost ready for my trip to Italy. The only problem is that I want to take with me more things than I can. Five pair of shoes and two purses is definitely not enough for fashion blogger! But I really cannot take more, specially that I want to buy a new purse (maybe more than one...) in Italy. 

I've got another problem with books. I bought a lot of them and now I cannot decide which I want to take with me. Propably I will take the longest one as the part of my hand luggage. Hope it will be as interesting as heavy...

Well, I'm so excited! Like child before Christmas. Want to be there already!

_______________________________________________________________________________


Czerń, biel, siatka, dziury. To, co tygryski lubią najbardziej. 

ENGLISH:

Black, white. net, ripped jeans. That's what I like the most.

Sukienka / Dress - Mar.ska
Jeansy / Jeans - New Look
Buty - Shoes - www.ecelebrity.eu
Torebka / Bag - Karl Lagerfeld