PRZYGOTUJ SIĘ DO WAKACJI WRAZ Z TK MAXX! || KONKURS - WYGRAJ KARTĘ PODARUNKOWĄ NA ZAKUPY W TK MAXX!


Jeśli na bieżąco śledzicie mojego Instagrama i/lub Facebook'a to wiecie, że jestem w iście wakacyjnym nastroju - byczę się w Rimini! Dla tych z Was, którzy wakacje mają jeszcze przed sobą, albo już za nimi tęsknią mam wakacyjny konkurs zorganizowany wraz z TK Maxx.
Jednak zanim zdradzę Wam szczegóły, napiszę trochę o wydarzeniu w TK Maxx, w którym brałam udział tuż przed wyjazdem.
Wyniki konkursu:

Wygrywa: koczowska1.anna@gmail.com
Gratuluję i proszę o maila z adresem do wysyłki nagrody na: confassion@gmail.com

Otóż wraz z 5 innymi blogerkami (2 blogerki modowe, 2 blogerki wnętrzarskie i 2 parentingowe) zostałyśmy zaproszone do wakacyjnej akcji zakupowej TK Maxx. Otrzymałyśmy zadanie, by z oferty TK Maxx skompletować - w zależności od tematyki bloga - letnie zestawy. Akcja miała na celu ukazanie, że w TK Maxx można dostać niemalże wszystko! Ubrania, dodatki, obuwie, rzeczy do wystroju wnętrz, zabawki i akcesoria dla dzieci, a nawet jedzenie i rzeczy dla psów! I to nawet do 60% taniej niż w standardowej ofercie. Również zapoznałyśmy się z rozbudowanym i powiększonym sklepem TK Maxx w Blue City.
Co ciekawe, jestem doskonale zaznajomiona z bogatą ofertą TK Maxx, bo bardzo często robię tam zakupy. I właśnie często wcale nie ubraniowe, a spożywcze, do domu, kosmetyczne i dla Elmo. Po herbaty tylko do TK Maxx. Mają najlepszy wybór herbat niedostępnych w Polsce, ale... po polskich cenach. Moje ulubione i najbardziej fantazyjne smaki odkryłam właśnie dzięki TK Maxx. I tam też kupiłam wszystkie moje dzbanuszki i filiżanki do herbaty. Za wielki dzbanek wraz z 4 kubkami, w pięknym opakowaniu zapłaciłam tylko 70 zł! Natomiast za mój osobisty mały dzbanuszek z filiżanką i talerzykiem, który totalnie kojarzy mi się z klimatem "Alicji w Krainie Czarów" zapłaciłam tylko 59 zł. A jest niepowtarzalny, bardzo dobrze wykonany, wygląda niemalże jak rodowa porcelana.
Co do zakupów wakacyjnych, to w TK Maxx kupiłam 3 walizki, letnią narzutę, zestaw małych, podróżnych kosmetyków, japonki, torbę na plażę. I oczywiście wiele moich ubrań pochodzi właśnie z tego sklepu. 
Natomiast efekt zadania, które zostało mi powierzone zobaczycie poniżej. W kolażu umieściłam rzeczy, które znalazłam w TK Maxx i które zdecydowanie umiliłyby mi wakacje. A na zdjęciu poniżej znajdziecie moją propozycję letniej stylizacji w całości skompletowanej w TK Maxx. 
Uwielbiam TK Maxx za a) ogromny wybór b) jakość c) niepowtarzalność d) przystępność cenową. I naprawdę warto przygotować się wraz z TK Maxx do wakacji!

I tutaj nadszedł czas na KONKURS, w którym do wygrania jest bon podarunkowy o wartości 200 zł do wykorzystania w wybranym sklepie TK Maxx na terenie całej Polski (listę sklepów znajdziecie TUTAJ). Jak go zdobyć? Zasady poniżej:

Pytanie konkursowe: Twoja wymorzona wakacyjna destynacja to...? Swój wybór uzasadnij. 
Twórca najciekawszej odpowiedzi zostanie nagrodzony kartą podarunkową TK Maxx o wartości 200 zł.

Odpowiedź konkursową należy przesłać w komentarzu pod tym postem wraz z adresem email. 
Konkurs trwa od dziś tj. 30.07.2015 do 09.08.2015 do godziny 23:59
Wyniki zostaną ogłoszone w przeciągu 3 dni w tym poście konkursowym. 

Powodzenia!
* post powstał przy współpracy z TK Maxx