BE A BEE #KISSYOURHONEY - WYGRAJ WYCIECZKĘ DO GRECJI LUB VOUCHER NA IMPREZĘ WRAZ Z METAXA HONEY SHOT!


#KISSYOURHONEY

to "hasztag klucz" do konkursu, na który zaprasza Was Metaxa z okazji premiery nowego, miodowego smaku Metaxa Honey Shot. Na Instagramie oraz na głównej stronie konkursu www.kissyourhoney.com aż roi się od zdjęć osób, które "całują swoje Honey". Ile ludzi, tyle pomysłów oraz interpretacji tego hasła. Ja również postanowiłam "ugryźć" (a może skoro o miodzie i całowaniu mowa, to powinnam napisać "polizać"?) je na swój sposób.
Zapraszam Was na zdjęciowy przewodnik po tym, co lubię najbardziej i co najchętniej bym ucałowała ;) . Wszystko okraszone cudownym, miodowym smakiem nowej Metaxy Honey Shot!
A na końcu posta znajdziecie więcej info o konkursie #kissyourhoney oraz Metaxie Honey Shot.


Jak już wcześniej wspomniałam z okazji premiery nowego smaku Metaxy - Metaxa Honey Shot, producent tego pysznego brown spirit przygotował dla Was konkurs. Nagrody wspaniałe! Co tydzień do wygrania "BEE PASS" - zaproszenie z grupą przyjaciół na szaloną imprezę w jednym z polskich klubów sponsorowane przez Metaxę Honey Shot, oraz nagroda główna - wycieczka dla dwóch osób na wyspę Mykonos!
Co ciekawsze, nawet jeżeli raz wygrasz "BEE PASS", to w każdym kolejnym tygodniu możesz dalej walczyć o wejściówki i nagrodę główną. Liczy się przede wszystkim kreatywność i dobra zabawa (czyli dwie rzeczy, z którymi bez wątpienia kojarzy się nowa Metaxa Honey Shot)!

Zatem co trzeba zrobić?

1. Wykonać zdjęcie przedstawiające własną interpretację hasła #KISSYOURHONEY
2. Dodać je na Instagram wraz z hasztagiem #kissyourhoney

I tyle! Po więcej szczegółów zapraszam na oficjalną stronę konkursu: www.kissyourhoney.com . Tam można zapoznać się z regulaminem, dowiedzieć więcej o nagrodach oraz nowej Metaxie Honey Shot. Naprawdę warto dodać swoim wakacjom miodowego smaku ;) 


*post powstał przy współpracy z Metaxa i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich