SPIRIT, USE YOUR WINGS! || MONOCHROME LOOK: KARL LAGERFELD TEE & LACE SKIRTCzasami jestem zdumiona tym, jak małe rzeczy potrafią mnie ekscytować. Odkrywam, że wyszedł film, na podstawie książki, która mnie zachwyciła i o północy niemalże skaczę z tego powodu  pod niebiosa i opowiadam o nim Arkowi, który patrzy na mnie z miną pt. "WTF?" dziwiąc się, że można aż tak jarać się filmem. Wchodzę do sklepu "kuchnie świata" i znajduję shake'a Milky Way, czekoladę Cadbury z bąbelkami i migdałowego Snickersa i jestem w siódmym niebie. A niech odwiedzę księgarnię! Sam fakt przebywania wśród tylu książek mnie ekscytuje, a co dopiero, gdy zaczynam odkrywać kolejne pozycje do mojej listy "must read".

Poranna sałatka owocowa, lody w zamrażalce, ulubiona torebka na ramieniu, ukochane Superstary, fascynująca książka, intrygujący film, nowy post ulubionej blogerki, miasto tętniące życiem, kawiarnia z najpyszniejszymi goframi, gra w scrabble, siedzenie nad Wisłą. Niby nic, a tak wiele!
A jak dodam do tego wszystkiego (i miliona innych drobiazgów) fakt, że mam przy sobie wspaniałych ludzi, którzy dzielą ze mną te wszystkie codzienne radostki, ale również "większe wydarzenia", to stwierdzam, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem. Świadomość, że mam do kogo zadzwonić, komu opowiedzieć o wszystkich wspaniałościach, jest nieziemska! A co ważniejsze, wiem, że mogę też zwrócić się do nich w dni, gdy wszystko jest blee, gdy życie przytłacza, a codzienność wcale nie jest tak ekscytująca.
Docenianie tego co się ma naprawdę pomaga. Wystarczyło, bym zdała sobie sprawę, jak wiele mam, a życie stało się od razu przyjemniejsze.

ENGLISH
Sometimes I'm really amazed how simple things excite me. I discover new film based on a very great book and I can talk about it with Arek with a huge smile and joy even it's midnight. I find Milky Way shake or new taste of Cadbury chocolate in shop with foreign products and I feel like heaven. And when I'm in bookstore I literally go crazy! I love being next to such diversity of books and discover new items to my "must read" list.

Fruit salad in the morning, ice cream in a freezer, favourite bag on my arm, Superstar on my feet, a fascinating book, intriguing movie, new post by my favourite blogger, waffles. All of it seems to be nothing special, but it is.
And if I add to this, that I've got a wonderful people around me, who love and support me, I feel like the happiest person on the whole World!
Appreciation of what I have really helps me to find happines and joy in my life. You should try it. ________________________________________________________________________________


Biały t-shirt, conversy, koronkowa spódnica, klasyczna torebka od Karla Lagerfelda to wbrew pozorom bardzo dobrane połączenie. Chyba nie mogłam wymarzyć sobie lepszego stroju na zwiedzanie Parmy. Nie dość, że mega wygodny, to oryginalny i "mój". Cztery elementy, prostota, ale nie nuda. Lubię.

ENGLISH
White t-shirt, sneakers, lace skirt and quilted bag by Karl Lagerfeld are really great connection. I think it was the best option for sightseeing. Very comfortable, extraordinary and so in my style. Four items and such a great effect! Like it. 


T-shirt - Karl Lagerfeld (duży wybór ciekawych T-shirt'ów znajdziecie TUTAJ / similar HERE)
Spódnica / Skirt - no name (ciekawe, koronkowe spódnice TUTAJ / similar HERE)
Buty / Shoes - Covnerse (Conversy w dobrej cenie TUTAJ / Converse in good price - HERE)
Torebka / Bag - Karl Lagerfeld (markowe torebki TUTAJ / designer bags - HERE )
Okulary / Sunglasses - Balmain (markowe okulary TUTAJ /  designer sunglasses HERE)