WHO Y'ALL THINK Y'ALL FRONTIN' ON?! || ITALY HOLIDAYS #3 - THE PERFECT DRESS BY SHABATINMoże nie jestem już we Włoszech, ale wakacje trwają w najlepsze. Pogoda piękna, to i chęci są, a o dziwo nawet Warszawa ma do zaoferowania wiele ciekawych atrakcji. Od poprzedniego posta nic się nie zmieniło, dalej mam wstręt do komputera i zamiłowanie do świeżego powietrza i spotkań towarzyskich, więc tydzień miałam bardzo intensywny. I najlepsze - jeszcze wcale się nie kończy, a najlepsza jego część, czyli weekend dopiero przede mną! Gdy czytacie tego posta jestem właśnie po sushi, słodkościach we Fragoli i czekam w kinie na rozpoczęcie seansu. Zdecydowaliśmy się na "Dar", zapowiada się naprawdę niezły thriller! Jestem teraz na takim etapie, że cieszę się z każdej drobnostki i z pozoru prozaicznej rzeczy. Bo czy to nie wspaniałe, że mam wokół siebie cudownych ludzi, że pogoda jest taka piękna, a świat ma do zaoferowania tyle ciekawych rzeczy? 
ENGLISH
Well, I'm not in Italy anymore, but I'm still catching the sun and having holiday fun. The weather is amazing, so I really enjoy the life. And even my city has a lot to offer this summer. Nothing change since the last post, I still don't like spending my time in front of the computer and like going out. So my week was very intense. And what is more awesome, the best part of it starts today! Dear Weekend, here I come!

While you're reading this post, I am eating sushi, pancakes and waiting for my movie to start. Today we chose "The Gift" - I think it will be great thriller. 
Right now I really enjoy my life. Every little thing gives me so much joy and happiness! I've got wonderful people around me, the weather is perfect and world has so many to offer. It's really amazing...
_________________________________________________________________________________


Ta sukienka projektu SHABATIN to miłość od pierwszego wejrzenia! Gdy tylko ją zobaczyłam podczas jednej wizyt w Atelier Shabatin ( wszystkich zapraszam do odwiedzin w tym magicznym miejscu  na ul. Francuska 19/5 w Warszawie) wiedziałam, że nie może jej zabraknąć w mojej garderobie. Przecież to 100% mnie. Czerń, siatka, niepowtarzalność i uniwersalność. Tak, właśnie tak - uniwersalność. Wydaje się, że to sukienka "na raz" i to w dodatku bardzo specjalny raz, ale nic bardziej mylnego! Ja chodzę w niej na co dzień. Do trampek, Superstarów, sandałów na obcasie, szpilek - zależnie od nastroju. Gdy jest chłodniej zestawiam ją z ramoneską, oversizowym płaszczem, futrzanym płaszczem i np. botkami. Nakładam też na nią oversizową bluzę Calvina Kleina lub Karla Lagerfelda, wtedy dolna siatka dodaje całości mega charakteru, a sukienka ma nową funkcję - spódnicy. Zresztą... sami zobaczycie, w kolejnych postach, bo ta sukienka zostanie ze mną na długo!

ENGLISH
That dress designed by SHABATIN is the love from the first sight! When I saw it during one of my visit at Shabatin Atelier ( you really have to visit that magical place, it's situated on 19/5 Francuska Street in Warsaw) I knew I have to have it in my closet. It's 100% of me! Black, bet, uniquness, versality. Yes, versality! I know that the dress looks like "one time dress for a wild party" but I can asure you that you can wear it all the time. I wear it as my daily outfit. With Superstars, Converse, sandals or heels - it depends on my mood. When it's cold outsite I wear it with leather jacket, oversize coat or fur. Also I wear on it Calvin Klein or Karl Lagerfeld jumper and then it looks like a skirt! Anyway, sonn you will see all of the wariants on my blog, because the dress stays with my for a very long time!