2015/12/14

ŚWIĄTECZNY LOOK Z LOKÓWKĄ BELLISSIMA ITALIA RICCI & CURL


Świąteczny klimat porwał chyba już wszystkich. Jak nie ganiamy za prezentami, to rozmyślamy nad strojem na Święta, a nawet na Sylwestra. W tym roku nie będę doradzać Wam w tej pierwszej kwestii - jeśli znacie ukochaną osobę, to doskonale będziecie wiedzieć z czego się ucieszy. Natomiast mam dla Was propozycję na świąteczny i/lub sylwestrowy look. Główną rolę odgrywa... fryzura.

Zostałam zaproszona do przetestowania nowości na polskim rynku - lokówki marki BellissimaMarki która wywodzi się z Włoch i jest tam, ale i na świecie bardzo uznanym producentem produktów do stylizacji włosów. W Polsce ambasadorem marki został Leszek Czajka, co tylko podkreśla jej prestiż. 
Bellissima Italia ma w swojej ofercie nie tylko lokówkę Ricci & Curl, o której dziś mowa, ale również innowacyjne: prostownicę obrotową, szczotkę obrotową oraz suszarkę. Wszystkie produkty zaprojektowane tak, by stylizacja włosów była łatwa, przyjemna i nie obciążała kosmyków. Gdy tylko otrzymałam propozycję zaprezentowania lokówki Ricci & Curl wiedziałam, że nie pokażę Wam "standardowych" loków. Czasami dzięki lokówce Bellissima robię sobie look a'la "surfer girl", czyli leciutkie fale w ogromnym nieładzie, ale na Święta chciałam zaproponować Wam coś bardziej wytwornego. A żeby nie było też pospolicie i nudno zdecydowałam się na look na "dandysa". Brylantyna po bokach, loki u góry i zadziorne spojrzenie. Do tego garnitur i mucha z The Bow Bow Ties pożyczona z garderoby Arka. Śmiało kupcie swojemu wybrankowi pod Choinkę jedną z niepowtarzalnych propozycji od The Bow Bow Ties , a skorzystacie na tym i Wy. O ile nie boicie się odkryć w sobie męskiego pierwiastka. 
Naprawdę rewelacyjnie czuję się w takim wydaniu. Jest efekt wow, jest mimo wszystko kobieco, a na pewno nie jest słodko i nudno. Odradzam Wam rozkloszowane sukienki, a polecam zajrzeć do męskiej szafy. I koniecznie pamiętajcie o moim pomyśle na fryzurę. Bo tylko dzięki niej cały look daje tak dobry efekt. Nadanie objętości włosom dzięki lokówce Bellissima jest dobrze widziane nie tylko od święta, ale i każdego dnia. Możecie nadać sobie dziewczęcości, charakteru, zwiewności, kobiecości. Wszystko zależy od Waszej wyobraźni. Ale jedno jest pewne - lokówka Ricci & Curl bardzo ułatwi Wam codzienną stylizację! Po pierwsze jest wyposażona w automatyczny system obrotowy, który "wciąga" pasmo i idealnie je skręca. Po drugie posiada system dźwiękowy, który informuje o tym, że pasmo jest już gotowe i można je uwolnić. Po trzecie pasma można nawijać w obu kierunkach - wystarczy nacisnąć odpowiednią strzałkę. Po czwarte i chyba najważniejsze - ceramiczna powłoka chroni włosy przed ciepłem i zapewnia im jedwabistą miękkość. Ja jestem zachwycona i wierzę, że Wam też się spodoba. 
Zapraszam Was też na mały tutorial, dzięki któremu bez problemu wykonacie moją fryzurę. 

Marynarka - Zara
Spodnie - Zara
Koszula - nn
Buty - Vagabond