2016/02/15

WINTER BREAK #2
Ubiegły tydzień był nieziemski. Współpraca z Karlem Lagerfeldem została doceniona m.in. przez GLAMOUR (klik), VU MAG (klik), FASHION BIZNES (klik), a co za tym idzie moja skrzynka mailowa pękała w szwach. Dostałam wiele przemiłych wiadomości z gratulacjami, dużo słów wsparcia i jeszcze więcej pozytywnej energii. Ogromnie za to dziękuję! 

W weekend zwolniłam trochę tempo, odpoczęłam, zebrałam siły i dziś od rana znowu "walczę". Grafik jest napięty, ale w ogóle mi to nie przeszkadza. Lubię, gdy dzieje się tyle dobrego.
A dzisiejsze zdjęcia, to wisienka na torcie dobroci. Wspomnienia z ferii, cudownych widoków, rześkiego powietrza i spokoju. Cisza, natura, wolność. Kto by pomyślał, że docenię kiedyś miejsce, do którego nie zabrałam ze sobą ani jednych butów na obcasie, ani jednej spódnicy, czy koronkowej sukienki. W którym brodziłam w śniegu po kolanach, błocie po kostki i ślizgałam się po oblodzonym szczycie Kasprowego Wierchu. A także błądziłam po lodowym labiryncie. I te widoki! Wszędzie, gdzie się ruszyłam było po prostu zjawiskowo! Zresztą sami zobaczcie._________________________________________________________________________________Zdecydowanie nie jest to wytworny i spektakularny look. Ale miało być mi wygodnie i ciepło. Żeby pozostać sobą postawiłam na paski zestawione z futrem w ciapki. Na pewno nie jest nudo i zupełnie zwyczajnie. Pomimo braku koronek i powłóczystych tkanin czułam się naprawdę ok. Chyba futro ratowało sytuację.


ENGLISH
Maybe this is not distinguished and spectacular look, but I just wanted it to be comfortable and warm. To keep the outfit in my style I mixed stripes on the dress with "stains" on the faux fur. It's not boring for sure. Despites lack of lace and trailing fabric I really felt fine. I think it's because of the fur.


Futro / Faux Fur - F&F
Sukienka / Dress - H&M
Buty / Shoes - Noos Icon via Schaffashoes.pl
Szalik / Scarf - Zara
Spodnie / Pants - Zara
Torebka / Bag - Karl Lagerfeld
Okulary / Sunglasses - Ray-Ban