WINTER BREAK 2016 || KARL ROBOT LOOK no. 3
Powróciłam z wojaży, ze środka zimy w nagłą wiosnę. Po ponad tygodniu pożegnałam się ze swetrami (większość zakupiona na dziale męskim), śniegowcami i puchową kurtką i dziś śmigam już w koszuli, botkach na obcasie (na gołe stopy, bo rano nie mogłam znaleźć skarpetek) i futrze. Dobrze jest wrócić do normalności! 
Ale nie ukrywam, że chętnie zostałabym jeszcze trochę w górach. Było pięknie, odprężająco, tak... rześko. Dobrze też było odpocząć od codzienności, bloga, komputera i blogosfery, która ostatnio coraz bardziej mnie mierzi. Nie widziałam co się dzieje i byłam o wiele szczęśliwszym człowiekiem.

Były dwa minusy - nie przeczytałam żadnej książki (wciąż!! co jest ze mną nie tak?!) i nie zagraliśmy ani razu w Scrabble. Za to ułożyłam puzzle 1000 elementów z księżniczkami Disneya ( znowu muszę zadać to pytanie - co jest ze mną nie tak?!) i wysłuchałam w tym czasie jednego audiobooka. Czyli w gruncie rzeczy można uznać, że bilans "kulturalny" wyszedł mi na zero. 

Teraz usilnie staram się powrócić do rzeczywistości, ale zamiast robić cokolwiek kreatywnego (lista rzeczy do zrobienia jest naprawdę długa) śledzę zawzięcie losy człowieka, który dokonał w Warszawie dekapitacji na młodej kobiecie. Zapytam więc po raz ostatni - co jest ze mną nie tak?!


____________________________________________________________________________


Karl Robot na Kasprowym Wierchu. Dzięki temu, że nie musiałam się wspinać, tylko wjechałam kolejką, mogłam sobie pozwolić na torebkę. W innym wypadku wyglądałabym dość osobliwie wspinając się na górę z torebką na przedramieniu. 
Zdecydowałam się na taki look, żeby pokazać, że nowa kolekcja Karl Robot pomimo, że nietuzinkowa i z przymrużeniem oka, to pasuje zarówno do looków sportowych, casualowych jak i eleganckich (poprzedni post).
Zapraszam Was jeszcze na stronę http://www.karl.com/pl/women/karl-robot ponieważ od dnia premiery, gdy ostatnio o niej pisałam doszło sporo nowych rzeczy. I jeśli macie coś na oku, to się śpieszcie - niektóre produkty już się wyprzedały!ENGLISH

Karl Robot on the top of the mountain! I didn't have to climb so I could wear the K/Robot Shopper. Otherwise I could look silly with a bag in my hand. 
I prepare that post to show, that new Karl Robot collection is very versatile. All the items perfectly fit  sporty, casual and also elegant or extraordinary looks (HERE you may see my previous post with Karl Robot Shopper).


Which item do you like the most?Parka - Mango
Sweter / Knit- Zara
Szalik/ Scarf - Zara
Okulary/Sunglasses - Ray Ban