KARL LAGERFELD COLLABORATION #5
Mamy zatrzęsienie bomberów, jednak w większości stylizacje widziane na ulicy są dość banalne. Prosto i stylowo, ale troszkę nudno. Owszem, klasyka jest fajna, a takie zestawienia bezpieczne, ale w modzie chyba nie do końca chodzi o powielanie wzorców. W każdym razie nie w "mojej modzie".
Bomber z siatki widoczny w dzisiejszym poście nabyłam już rok temu. Od tego czasu czekał na swoją premierę i ma ją właśnie dzisiaj. Co ciekawe, jest to jednorazowe wystąpienie, bo bluzę możecie kupić już na moim allegro (klik). Czemu? Rok leżenia i jeden raz użycia zakwalifikował ją do "fajne, ale nie dla mnie, lepiej zrobię miejsce w szafie na coś innego". 
Niemniej jednak muszę przyznać, że bluza naprawdę dodaje tego "czegoś" stylizacji. Jest zadziorna, ma fajny przedłużany krój, rewelacyjną jakość i teoretycznie powinna pasować mi w 100%. Ale nie wiem czemu w praktyce się nie polubiłyśmy. To jest dość częsty przypadek u mnie. Choruję na daną rzecz, w końcu nabywam ją za wcale nie małe pieniądze, cieszę się z niej, ale nie mogę znaleźć odpowiedniego momentu i stroju, żeby ją założyć. I leży tak sobie pół roku - jak nie dłużej - czekając na swój moment. W końcu kończy na allegro za nawet nie połowę ceny...
Niektóre elementy garderoby po prostu nie są dla nas stworzone. Strasznie mnie to denerwuje, że  nie mogę nosić wszystkiego, co tylko mi się podoba. I to wcale nie dlatego, że źle wyglądam, tylko bo źle się czuję. Niby ciuch idealny, ale gryzie się ze wszystkim we mnie i psuje humor. 
Po zdjęciach od razu zdjęłam bluzę irytując się, że wcale nie jest taka wow, jak miała być. Ale foty wstawię mimo wszystko, bo mega mi się podobają! I na przyszłość postaram się robić bardziej przemyślane zakupy...


Bomber jacket - TUTAJ
Bluza / Jumper - Calvin Klein
Spódnica / Skirt - H&M
Buty / Shoes - Zara
Torebka / Bag - Karl Lagerfeld

P.S. Zapraszam na wyprzedaż szafy -> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=27784142