ROCKABILLY REBEL FROM HEAD TO TOE... | COCA-COLA T-SHIRT
Znowu koszulka z logo. Przygotujcie się, że będzie to u mnie dość częsty widok tego lata. Dziś zamówiłam kolejną, tym razem z logo "Wonder Woman", a na oku mam już dwie następne z Levi's. Jedyny problem jest taki, że dotychczas raczej stawiałam na sukienki niż zestaw góra + dół, więc nie bardzo mam do czego nosić moje t-shirty. Większość spódnic jakie posiadam, to koronkowe maxi lub midi. I o ile raz, czy dwa mogę pozwolić sobie na taki look, to przecież nie ciągle.

Z mini i szortami mam z kolei niezbyt udane stosunki, bo ze względu na moją figurę klepsydry trudno mi znaleźć dobry rozmiar. Jak leżą ok w biodrach, to w pasie już odstają. A to zdecydowanie mnie pogrubia i źle wygląda. Dodam jeszcze, że niestety w sklepach nie ma zbyt wielkiego wyboru. Teraz wszystkie spódnice mini to jeansowe trapezówki, a szorty to luźne nie wiadomo co, które poszerza i skraca co tylko się da. Jednak się nie poddaję, poszukuję dalej. Nie mam innego wyjścia.

Oszalałam ostatnio na punkcie zdjęć w "amerykańskim" klimacie. Stare samochody, wozy kempingowe, wszystko, co choć trochę kojarzy mi się z wycieczką "on the road" po Stanach Zjednoczonych. 

T-shirt - C&A
Spodnie / Panst - Pull & Bear
Sandały / Sandals - Vagabond
Okulary / Sunglasses - Gucci