BIG BEAUTY BOX - WYZWANIE Z TK MAXX!
W blogowaniu najbardziej uwielbiam wszelkiego rodzaju wyzwania i przygody. Nie ma nic fajniejszego niż otrzymać paczkę niespodziankę, w której znajduję zaproszenie do nietypowej i ekscytującej zabawy. Zawsze ogromnie doceniam kreatywność osób, które wymyśliły tak świetny sposób na zapoznanie się z marką i z ogromnym zaangażowaniem przyłączam się do akcji.
Tym razem nie poznaję marki, ponieważ znam ją już doskonale. Mowa o TK Maxx, który jest stałym punktem na mojej liście ulubionych miejsc do robienia zakupów. Regularnie odwiedzam salony TK Maxx od minimum pięciu lat, a do tego mam to szczęście, że współpracuję z TK Maxx od jakiś trzech. I uwierzcie mi, że przez tak długi okres czasu TK Maxx nieprzerwanie mnie zaskakuje i zachwyca. 

TK Maxx to miejsce, w którym znajdziemy nie tylko odzież, obuwie, dodatki, rzeczy do domu, dla dzieci oraz dla naszych zwierzaków, ale też bardzo dobrze wyposażony DZIAŁ URODOWY.  Żebym ja (a tym samym i Wy, moi czytelnicy)  mogła się dobrze z nim zapoznać zostało mi rzucone wyzwanie Big Beauty Box. Otrzymałam Big Beauty Box, w którym znalazłam pędzle do makijażu, kartę upominkową o wartości 150 zł, list z zasadami zabawy oraz... ogrom pustego miejsca do wypełnienia! Wypełnienia kosmetykami, które kupię za kartę upominkową na 150 zł właśnie w dziale urodowym TK Maxx. Kosmetyki mają mi posłużyć do stworzenia i pokazania Wam jesiennego makijażu. Czyli mam zapełnić spore pudełko, a do tego zasugerować Wam, jakie kosmetyki warto kupić, by służyły Wam całą jesień. I to wszystko za "jedyne" 150 zł! Brzmi jak nie lada wyzwanie, ale ja jestem całkowicie spokojna o jego powodzenie! Czemu? Bo w TK Maxx wszelkie produkty są ZAWSZE nawet o 60% taniej niż średnia cena rynkowa. Dodatkowo stale kupuję kosmetyki w TK Maxx i wiem, jakich cen się spodziewać. Np. za lakier do paznokci, którego cena rynkowa to ok. 50 zł,  płacę w TK Maxx jedyne 19,99 zł!! Jest różnica, prawda? Produkty pochodzą oczywiście z aktualnych kolekcji, więc nie będzie problemem znalezienie kosmetyków wpisujących się w tegoroczne jesienne trendy. 
Sami się zresztą przekonacie! Już w weekend zaprezentuję Wam mój jesienny  TK Maxx Big Beauty Box oraz jesienny makijaż wykonany produktami, które do niego wybrałam. 
Już nie mogę się doczekać!