GIFT FROM KARL LAGERFELD - FALL/WINTER 2016/17 COLLECTION
Wczoraj na moim Facebooku  i Instagramie pokazywałam Wam, że dostałam prezent od Karla Lagerfelda. Paczka zawiera produkty z nowej kolekcji jesień/zima 2016/2017, z którymi już niebawem będę tworzyć jesienne stylizacje. 
Współpracę z Karlem Lagerfeldem rozpoczęłam w styczniu tego roku od prezentacji na blogu kapsułowej kolekcji Karl Robot (klik). Jak wiecie było to dla mnie ogromne wyróżnienie i spełnienie najskrytszych marzeń, bo jestem największą fanką Karla na świecie! Uwielbiam go za jego kreatywność, dokonania, szczerość, unikatowe i odważne pomysły, za to, że jest tak barwną i interesującą osobą. Ciągle tworzy, ciągle podejmuje wyzwania, ciężko pracuje i przez te wszystkie lata jego działalności stał się prawdziwą Ikoną, żyjącą Legendą. Nic dziwnego więc, że stał się moim ulubionym projektantem.

W dzisiejszym poście małe wprowadzenie do tego, co w najbliższym czasie będzie działo się na blogu. Niebawem zrobię posta przedstawiającego jesienno-zimową kolekcję oraz liczne stylizacje z użyciem cudowności, które znalazłam w paczce. Jak to się mówi - bądźcie czujni!


ENGLISH
Yestarday (on my Facebook and Instagram) I showed you the gift package I received from Karl Lagerfeld. Today I want to tell you a little more about it.
Inside the package I found products from new fall/winter 2016/17 collection. As you know I started the collaboration with Karl Lagerfeld in January and it was a great honor to me! I consider myself as the biggest fan of Karl, so my dreams came true. 
And now, after the launch of the new collection I can again prepare looks with Karl's products! Soon you'll find out a lot more about the collection, so please stay tuned!