KARL LAGERFELD FALL/WINTER 16/17 - LOOK #1
Przedstawiam Wam pierwszy look prezentujący torebkę Karla Lagerfelda na jesień/zima 16/17.  Modele z serii K/Kuilted są już klasykami w ofercie Karla. Co sezon Karl proponuje troszkę zmienione wersje z pikowaniem w kształcie litery K. Na jesień i zimę mamy do wyboru modele w różnych rozmiarach i fasonach w klasycznej czerni (jak torebka widoczna na zdjęciach), zdobione tweedem oraz w beżu z błękitną wstawką

Ta torebka to już moja druga z serii K/Kuilted. Pierwszą kupiłam ok. 2 lata temu, w rozmiarze mieszczącym A4 (stylizacje z nią możecie zobaczyć m.in. TU i TU) i noszę ją tak często, że podejrzewam, że za kolejne dwa będę musiała oddać ją do renowacji. Jestem typem, który w samochodzie kładzie torebkę pod nogi, w restauracji na podłogę, w domu gdzie popadnie. Do tego noszę w niej cały dobytek, wszelkiego rodzaju śmieci, książki, stos pomadek, ładowarki, wszystko, co tylko się w niej zmieści. Zatem fakt, że wytrzymała 2 lata tak intensywnego używania i jest w dobrym stanie świadczy o niesamowitej jakości oraz perfekcyjnym wykonaniu. Jest to zakup na lata, który nie wyjdzie z mody i który jest niezwykle uniwersalny. Cieszę się, że teraz do mojej kolekcji dołączyła jej mniejsza, troszkę bardziej elegancka wersja.
Jeśli chodzi o stylizację, to na prostotę, która dzięki oryginalnemu fasonowi spodni i podobiźnie Karla na t-shircie nie jest nudna. Na sezon jesień/zima (i nie tylko) polecam Wam zaopatrzyć się w inne spodnie niż rurki. Mom jeans, boyfriendy, dzwony, proste spodnie do kostki - wybór jest naprawdę ogromny. Taki dół od razu ożywi zwykły t-shirt lub sweter.
W zimniejsze jesienne dni (na razie mamy piękne lato tej jesieni!) t-shirt zamieniłabym na oversizową bluzę z podobizną Karla lub oversizowy sweter w mocnym kolorze (żółty, czerwony bądź butelkowa zieleń). Ewentualnie na koszulkę narzuciła marynarkę/ ramoneskę / bomberkę. 


ENGLISH

Here's the first look with bag by Karl Lagerfeld from fall/winter 2016/17 collection. Products from K/Kuilted series are classics in Karl's offer. Every season Karl proposes a little different solutions with quilting in the K letter shape. For fall and winter we may find models in variety of sizes and forms in classic black (the one I have), decorated with tweed and in beige with a little bit of azure. 
That's the second bag I have from K/Kuilted series. I bought the first one about 2 years ago in the size which fits A4 (HERE and HERE you may find looks with the bag) and I wear it so often that in the 2 next years I'll have to give it for renovation. I'm the kind of woman who puts her bag on the floor, under her feet, actually anywhere I can. Also I carry so many things in it! Books, dozens of lipsticks, chargers and rubbish. So the fact that after two years of so intense using the bag is still in such a great shape provides its perfect quality. The K/Kuilted bag is a must have in my closet and I know it will serve me for many many years, because of the quality and classic, versatile shape. I'm glad that now I have smaller and a little bit more elegant version of my K/Kuilted bag. 
Today's look is simple, but thanks to extraordinary pants and t-shirt with Karl logo it's not boring. For fall/winter I reccomend you to buy pants other than skinny jeans. Mom jeans, boyfriends, flares, straight ankle cut will be a great choice. Bottom like that will give a second life to your favourite tee or knit. 
When the weather won't be so great I would wear oversized jumper with Karl logo or oversized sweater in strong color (yellow, red or bottle green). 


Spodnie / Pants - Zara