PANDORA #TheLookOfYou
Piękna biżuteria to zakup na lata. Inwestując w nią chcemy, by pasowała do naszego stylu, na różne okazje, by była uniwersalna, bo chcemy nosić ją jak najczęściej. I taka jest właśnie biżuteria Pandora - marki znanej na całym świecie, uwielbianej przez miliony kobiet, marki kultowej. 
Jesienna kolekcja Pandora może być zarówno głównym punktem look'u, jak i subtelnym dodatkiem, który będzie kropką nad i. Każdego looku. Eleganckiego, streetowego, rockowego, boho, sportowego, a nawet w stylu gothic. To właśnie na tle tego trendu miałam za zadanie pokazać jesienną kolekcję marki. 

Gotycko, czyli jak?

Mrocznie, ale elegancko. Dominuje czerń, ale można kombinować również z burgundem, ciemnym fioletem, granatem. Jeśli chodzi o tkaniny, to przede wszystkim koronka, ale też aksamit, tiul, satyna, skóra, czy futro. 
Przyznam szczerze, że w swojej garderobie mam bardzo dużo rzeczy, których można użyć do stworzenia stylizacji w stylu gothic. Długie i zwiewne sukienki z koronki i tiulu, transparentne spódnice maxi, skórzane ramoneski, koronkowe bluzki, futra i futrzane etole. Wszystko oczywiście w czerni. Do tej pory moim jedynym "ożywieniem" takiego stroju były czerwone usta. Lecz dzięki biżuterii Pandora przekonałam się, że jeszcze lepszym dopełnieniem jest zjawiskowa biżuteria. Nadaje wyrafinowania, którego nie może zabraknąć w stylizacji inspirowanej gotykiem. 
Przy eksperymentowaniu z tym trendem musicie też pamiętać o odpowiednim makijażu. Ponieważ i strój i biżuteria dają już wrażenie przepychu, to makijaż musi być stonowany. Konturowanie, bronzer i sztuczne rzęsy odpadają! (właściwie, to zawsze powinny odpadać...). Gładka, jednolita cera, podkreślone rzęsy i czerwień na ustach. Włosy gładko uczesane i rozpuszczone. Tak prosto, a tak efektownie.