KARL POP CAPSULE COLLECTION
Niedawno Karl Lagerfeld stworzył kolejną kapsułową kolekcję. Tym razem kolekcja nosi nazwę KARL POP i jak tylko ją zobaczyłam, to od razu pomyślałam o poparcie, komiksowych klimatach i... moim blogu. Bo jak zapewne zauważyliście (trudno nie zauważyć) layout mojego bloga jest właśnie komiksowo - popartowy. Nic więc dziwnego, że kolekcja totalnie mnie urzekła i jak najszybciej chciałam się nią z Wami podzielić. 

Jednak zwyczajne pokazanie produktów i kolekcji jest totalnie nie w moim stylu. Uważam to za odtwórcze, więc musiałam dodać coś od siebie. I tak oto stworzyłam dla Was zestawy z użyciem produktów z kolekcji KARL POP. W outfitach zobaczycie również rzeczy z regularnej jesiennej kolekcji Karla Lagerfelda, jak i propozycje z sieciówek. Chciałam pokazać, że kolekcja KARL POP jest niezwykle uniwersalna, miejska, ale z nutą glamour. Każdy (no może oprócz miłośników minimalizmu) znajdzie w przygotowanych przeze mnie lookach coś dla siebie. 
A jako "smaczek" kilka moich zdjęć w wersji popartowej. Żeby podkreślić klimat. 

ENGLISH
Recently Karl Lagerfeld created new capsule collection called KARL POP. It remains me of popart, comics and... my blog! As you noticed (it's hard not to notice) my blog layout is a combination of popart and comic elements. So that's obvious that I immediately felt in love with KARL POP collection and wanted to share it with you.
But - as you know me - showing the collection is not enough for me. I had to do something more. So I made outfits to show you that KARL POP collection is very versatile, very urban but also glamourous. 
Looks are also created with products from Karl Lagerfeld's regular fall/winter collection and items from popular clothing brands. 

And as you may see there is some popart photos to keep you in the mood! Hope you'll get inspired! 

bluza / jumper - no name
spodnie / pants - Mangosukienka / dress - Stradivarius
spodenki / shorts - Zara

spodnie / pants - Zara
t-shirt - Karl Lagerfeld 

rajstopy / tights - Zara
kurtka / jacket - Zara
buty/ shoes - Zara