CHARYTATYWNA AKCJA #DZIENSWIATECZNYCHSKARPET W TK MAXX!
Myślę, że sezon świąteczny możemy uznać za rozpoczęty! Ulice skrzą się blaskiem bożonarodzeniowych ozdób, sklepowe półki uginają się od mikołajowych słodyczy, a w naszych sercach z dnia na dzień pojawia się coraz większa radość oczekiwania. W powietrzu czuć dzieciństwo, a nie ma cudowniejszych chwil niż te z lat młodzieńczych.
W tej całej świątecznej gorączce musimy jednak pamiętać, że nie dla wszystkich ten grudniowy okres to powód do uśmiechu. Niektórzy dorośli nie wspominają go jako domu pachnącego mandarynkami, suto zastawionego stołu i góry zabawek pod choinką. A wiele dzieci nie widzi różnicy między okresem bożonarodzeniowym a resztą roku. Tak jak w pozostałych miesiącach muszą zmagać się z trudami życia codziennego - głodem, brakiem perspektyw, brakiem należytej opieki. Z powodu trudnej sytuacji rodzinnej i materialnej nie mają zapewnionych podstawowych potrzeb, a co za tym idzie mają dużo gorszy start w przyszłość. 
Na szczęście jest w Polsce STOWARZYSZENIE WIOSNA, które od 2003 roku pomaga dzieciom radzić sobie w szkole i życiu, rozwijać ich zainteresowania i budować pewność siebie, po to, by mogły sobie lepiej radzić w przyszłości. Dzięki wolontariuszom młodzi studenci AKADEMII PRZYSZŁOŚCI nie tylko zyskują motywację do nauki, ale przede wszystkim poznają swoje silne strony i rozwijają talenty. 

TK Maxx wspiera program AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI już od 2014 r., ale z okazji zbliżających się Mikołajek i TK MAXX przygotował szczególny projekt – DZEŃ ŚWIĄTECZNYCH SKARPET. W ramach projektu w sklepach TK Maxx w sprzedaży są świąteczne skarpety, z których dochód ze sprzedaży zostanie przekazany właśnie na wsparcie podopiecznych AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Dodatkowo każdy kto podzieli się zdjęciem skarpet na kanałach social media i podpisze je oficjalnym hashtagiem #DZIENSWIATECZNYCHSKARPET oraz oznaczy partnerów akcji @TKMAXX i @AKADEMIA PRZYSZLOSCI sprawi, że marka przekaże dodatkowe środki. Aż 5 zł brutto!
Oficjalnie #DZIENSWIATECZNYCHSKARPET obchodzić będziemy 6 grudnia w Mikołajki, lecz jak już wspomniałam wcześniej cała akcja trwać będzie od 21 listopada do Świąt.
Dlatego też bardzo serdecznie zapraszam Was do zakupu świątecznych skarpet w Tk Maxx. Są naprawdę cudowne, kolorowe i ciepłe. Dorzućcie je do prezentów dla swoich bliskich. Zadbacie tym samym nie tylko o nich, ale i o przyszłość potrzebujących dzieci. 

A jeśli tak jak ja macie "świra" na punkcie świątecznych gadżetów i atmosfery, to w charytatywnej ofercie marki Tk Maxx znajdziecie jeszcze kartki świąteczne oraz lizaki i czekoladowe monety (mniam!), a także bożonarodzeniowe Bags for Life. Dochód ze sprzedaży tych produktów również wesprze podopiecznych Akademii Przyszłości. 


Bardzo się cieszę, że Tk Maxx zaprosił mnie do uczestnictwa w tej akcji. Pomaganie innym to naprawdę rewelacyjne uczucie i daje dużo szczęścia. Pamiętajcie, że niesienie pomocy i miłości to właściwe świąteczne zadanie.