FLARE EVERYWHERE
Jesienią i zimą robienie zdjęć stylizacjom jest dość trudnym zadaniem. Podczas, gdy ludzie wykonujący inne zawody mogą albo a) siedzieć w domu, pod kołdrą, ze świeczkami zapachowymi dookoła i kubłem gorącej herbaty (ludzie wykonujący pozostałe wolne zawody, jak np. copywriter b) ubrać najgrubszy sweter, najgrubsze jeansy, najgrubszą kurtkę i Emu do kolan (wszyscy, których nie obowiązuje dresscode), ja muszę kombinować, żeby nie wyglądać jak bałwan, ale wciąż utrzymać w miarę przyjazną temperaturę. Jednak mimo wszystko - bardzo lubię to, co robię. 
Najważniejsze w tym zadaniu jest chyba okrycie wierzchnie. Trzeba znaleźć coś, co daje ciepło, jest komfortowe, a przy tym wygląda jak odzież, a nie śpiwór. Osobiście zawsze cierpię, że wraz ze spadkiem temperatury muszę zastąpić ramoneski bezkształtnym płaszczem, czy kurtką. Na szczęście dzięki polskiej marce Ezuri znalazłam ramoneskę podszytą barankiem. Ważne jest dla mnie, że baranek jest czarny, przez to nie dominuje w stylizacji, a jedynie ją zdobi. Dobra wiadomość dla wszystkich "ecofriendly" - kurtka jest ekologiczna, żadne zwierzę nie ucierpiało. 
Przy wyborze kurtki czy płaszcza na jesień i zimę polecam, żebyście wybrały okrycie rozmiar większe, żeby dobrze leżało na grubszym swetrze, czy bluzie. Ja tak zrobiłam i dzięki temu spokojnie mogłam ubrać się na cebulkę. 
Dzisiejszy look jest jednym z moich ulubionych. Jestem osobą, która nie ma problemu, żeby kilka, a nawet kilkanaście razy pojawić się w takim samym zestawie - o ile go lubię. I ten strój zdecydowanie należy do często przeze mnie powtarzanych. Wygląda nietuzinkowo, ale jednocześnie jest bardzo komfortowy. Po pierwsze dzięki czerni, która zawsze daje pewnego rodzaju poczucie bezpieczeństwa. Po drugie dzięki ciepłej bluzie i ciepłej kurtce, które oprócz funkcjonalności również zdobią. Po trzecie, dzięki spodniom. Pomimo całej mojej miłości do sukienek i spódnic w tym sezonie bardzo często decyduję się również na spodnie z wiadomych względów. Wybieram jednak takie, które przyciągają wzrok. 
A żeby nie było za czarno jest czerwona torebka Gucci. I od razu pozbyłam się "żałobnego" wydźwięku. 


                                                  Ramoneska / Leather jacket - EZURI

Bluza / Jumper - Zara
Spodnie / Pants -  Zara
Buty / Shoes - Celebrity 
Torebka / Purse - Gucci