2016/12/08

ŚWIĄTECZNA STYLIZACJA Z TK MAXX

Zaprezentowałam już propozycję ultrakobiecego i eleganckiego stroju na świąteczne spotkania, a dziś chciałam Wam pokazać idealną stylizację na Święta w rodzinnym gronie. Przy wyborze elementów looku w TK Maxx kierowałam się dwoma wytycznymi - chciałam, żeby strój był wygodny i uniwersalny. Poprzez uniwersalność mam na myśli to, że zamierzałam wybrać rzeczy, które będą służyć mi przez całą zimę, zatem przykładałam dużą wagę nie tylko do ich uroku, ale też do jakości. 

Akurat jakość w TK Maxx to cecha nadrzędna. Naprawdę jeszcze nigdy nie narzekałam na jakość zakupionego w TK Maxx produktu. Wiedziałam więc, że nie będę miała z tym problemu. Znalezienie interesującej mnie części garderoby również było łatwe - różnorodność ofertowa jest tak duża, że każdy znajdzie coś dla siebie. 
Szłam na zakupy już z gotowym pomysłem - potrzebowałam ciepłego, ogromnego czerwonego swetra, czarnych jeansów i klasycznych szpilek. Oczywiście znalazłam niezbędne rzeczy - zero zaskoczenia, wiedziałam, że TK Maxx sprosta moim wymaganiom. A do tego nie wydam majątku, bo w TK Maxx ceny produktów są niższe od standardowych cen w Polsce i na świecie aż do 60%! 
Stylizacją chciałam osiągnąć efekt trochę jak z lat 90 i myślę, że mi się udało. Jest ciepło, wygodnie, niby klasycznie i uniwersalnie, ale wciąż oryginalnie. I na pewno świątecznie - nie ma golizny (pamiętajcie, żeby nie mieć za dużego dekoltu, czy za krótkiej spódnicy!), jest czerwień, jest "klasyczny" świąteczny sweterek. Jak widzicie nie trzeba wiele, by z podstawowej garderoby (bo czerwony sweter, czarne jeansy i szpilki to dla mnie totalna podstawa) stworzyć elegancki, a zarazem dość "swojski" świąteczny strój. 

Total look - TK Maxx