FLY WITH KARL CAPSULE COLLECTION | TRAVEL WITH STYLE
Podróżowanie, a raczej jego część związana z przemieszczaniem się z miejsca na miejsce za pomocą wybranego środka lokomocji, kojarzy nam się przede wszystkim z pakowaniem i wybieraniem odpowiedniego stroju na podróż. Zazwyczaj tym strojem jest dres, coś wygodnego, co niekoniecznie wygląda dobrze. Przecież przede wszystkim chodzi o to, żeby móc swobodnie siedzieć i przemieszczać się z bagażami.
Ja jednak lubię wyglądać tak, jak lubię (brzmi jak masło maślane, ale wiecie, co mam na myśli) w każdej sytuacji. Uwierzcie mi, że dres można zastąpić w taki sposób, by było nam równie wygodnie. Dziś pokażę Wam jak to zrobić.
Czemu akurat teraz? Do stworzenia tego posta zainspirowała mnie najnowsza kapsułowa kolekcja Karla Lagerfelda "FLY WITH KARL", której premiera miała miejsce 2 lutego. 
Kolekcja została stworzona właśnie z myślą o podróżniczkach. Oferuje wszelkie produkty niezbędne w podróży -  m.in. duże torebki, które pomieszczą książki i magazyny niezbędne podczas długiego lotu, torbę K/JET WEEKENDER która jest idealna jako bagaż podręczny na kilkudniowy wyjazd, etui na paszport i oczywiście walizkę na kółkach. 
Kapsułowej kolekcji po raz kolejny towarzyszą grafiki przedstawiające Karla i jego kotkę Choupette w nowej, zaskakującej roli. Tym razem są częścią załogi samolotu. Jak zawsze jest unikatowo i wesoło - podróżować z takimi dodatkami to sama przyjemność!
A z czym zestawić elementy z oferty "FLY WITH KARL", by wyglądać stylowo i czuć się wygodnie? Poniżej moje trzy propozycje. 

Całą kolekcję zobaczycie na www.karl.com

ENGLISH
What should I wear for a travel to look comfortable and stylish? That's the question every girl asks herself when she's about to plan a trip. And unfortunately most of girls decide to wear a jumpsuit. Yes, it's comfortable, but also so booooring! 

Today I want to show you how to look good while traveling. Why now? Because I got inspired by Karl Lagerfeld new capsule collection called "FLY WITH KARL"! It's all about items that every traveller needs to jet off in style, including the iconic Weekender in saffiano leather which features the iconic artworks. There is also a stylish travel troley and a duffle bag alongside sought-after accesories such as passport holders, phone cases and luggage tags. You may see the colletion on www.karl.com

And here are my travel outfits based on FLY WITH KARL collection. Comfortable and stylish!
kurtka / jacket - H&M
spodnie / pants - Zara
buty / booties - Zara
marynarka / jacket - Zara
top - Zara


legginsy ze spódnicą / leggins with skirt - Zara
buty / shoes - Karl Lagerfeld