VENICE PART.1 - KARL LAGERFELD X STEVEN WILSON
Moja prawie dwutygodniowa majówka dobiegła już niestety końca. Pozostały cudowne wspomnienia, piękne (według mnie) zdjęcia oraz plany na kolejne wakacje. Podróżowałabym zdecydowanie częściej, ale bardzo ogranicza mnie ilość dni urlopu w ciągu roku (jak wiecie, blog to nie jest moja jedyna praca, pracuję też biurowo). 
Podczas majówki zwiedziliśmy Mediolan, Genuę, Portofino, spędziliśmy też czas nad jeziorem Como oraz jeziorem Garda. Skoro jezioro Garda, to oczywiście wybraliśmy się po raz drugi do Gardalandu - największego włoskiego parku rozrywki. Jestem dużym dzieckiem, więc ponownie bawiłam się rewelacyjnie. Odważyłam się nawet na rolercostery, ale akurat one nie są moją ulubioną formą rozrywki.
Byliśmy też po raz trzeci w Wenecji. To miasto nigdy się nie nudzi i jest na mojej liście ulubionych. To na pewno nie był ostatni raz, bo Wenecja zawsze zachwyca i cieszy. I właśnie z Wenecji są pierwsze zdjęcia i pierwszy look. Jest kolorowo i kobieco. Ostatnio porzuciłam trochę oversizowe formy na rzecz podkreślających figurę. Jako klepsydra powinnam zaznaczać talię i od jakiegoś czasu dość często to robię. Pięć - siedem lat temu ubierałam się tylko i wyłącznie w obcisłe rzeczy i teraz troszkę do tego wracam. Ale do oversizu wciąż mam słabość i wciąż stanowi częsty wybór!
Stworzyłam taką stylizację, bo chciałam Wam pokazać na sobie, że w bomberki rzeczywiście mogą być bardzo kobiece (pisałam o tym w postach o bomberkach - tu i tu). Dodatkowo ten look bardzo pasował mi do zmysłowej i pełnej kolorów Wenecji. I po prostu musiałam sfotografować ten projekt Karla Lagerfelda na tle legendarnego miasta na wodzie. 
Od razu mówię, że z Wenecji będzie jeszcze jeden post - równie kobiecy, ale dużo bardziej elegancki i wenecki. Śledźcie mnie na Instagramie, by niczego nie przegapić -> www.instagram.com/confassion


top - Zara
spódnica / skirt H&M
buty / shoes - Zara
okulary / sunglasses - Ray-Ban