SUMMER GIFT FROM KARL LAGERFELD X VILEBREQUIN
W tym tygodniu otrzymałam od marki KARL LAGERFELD przesyłkę niespodziankę, w której znalazłam zestaw niezbędny na lato i wakacje. W tym sezonie KARL LAGERFELD przy współpracy z francuską marką VILEBREQUIN, która specjalizuje się w tworzeniu odzieży plażowej (ma w swojej ofercie również kolekcje "ready-to-wear, ale nie o nich dziś mowa) zaprojektował kolekcję akcesoriów plażowych. 
Jest to nie lada gratka dla fanów Karla - można nabyć nie tylko bikini, czy szorty od ulubionego projektanta, ale też wielgaśny ręcznik z jego podobizną. Osobiście oszalałam, gdy wyjęłam go z paczki i już nie mogę doczekać się wypadu na plażę! Jestem pewna, że będzie mi towarzyszył całe wakacje i przy każdej wizycie nad wodą. Jak tylko do końca wyzdrowieję, to ruszam na odkryty basen!
A okulary przeciwsłoneczne noszę cały czas. Na szczęście jest słońce, więc nie muszę czekać na odpowiednią pogodę i bardziej sprzyjające okoliczności. Widzicie te uszka na oprawce?! Prawdziwe "kocie oczy"!
Oczywiście będzie więcej postów z moim "wakacyjnym zestawem" od Karla, ale najpierw muszę znaleźć idealne miejsce. 


ENGLISH

I received a surprise gift from KARL LAGERFELD brand couple days ago and it's a must have for summer and holidays. KARL LAGERFELD created a beachwear collection with well-known brand VILEBREQUIN. 
That's a great news for every Karl's fan - now you can not only buy bikini or shorts designed by Karl, but also a huge (I mean really huge) beach towel with Karl logo on it! I must to confess that I immediately felt in love with this towel and I can't wait to use it on a beach. It's like a dream come true - soft beach towel designed by Karl is the best holiday pick ever.
And have you seen those sunglasses?! They even have little cat ears on frame! So adorable. I wear them all the time. Lucky me - there's a lot of sun in Warsaw right now.

Of course there will be more  photos with my "holiday kit" from Karl, but firts I need to find perfect summer place.