ROCK AND ROLL! || TOTAL BLACK LOOK
Latem ze wszystkich części "cieplejszej" garderoby najbardziej brakuje mi botków. Właściwie gdy tylko temperatura spada poniżej 18 stopni bez wahania wyjmuję je z szafy i noszę nawet w lipcu i sierpniu. Jednak bardzo podoba mi się zestawienie botków z letnią sukienką, bądź szortami, więc postanowiłam poszukać takich, które nadają się również na temperaturę 20+. Zależało mi, żeby były przewiewne, ale nie typowo ażurowe - takie nie są w moim stylu. Do tego oczywiście musiały być z naturalnej skóry i na obcasie. Zapewniające komfort podczas letnich wędrówek.
Znalazłam idealne w sklepie Blackmode, który ma w swojej ofercie bardzo oryginalne modele sprowadzane z Włoch i Portugalii. Są w 100% rockowe i to mnie w nich urzekło, Pasują do znacznej części mojej letniej garderoby, a także myślę, że będą mi służyć wczesną jesienią - rewelacyjnie wyglądają z ramoneską!
Stronę Blackmode zapisałam do ulubionych i na pewno będę śledzić ich ofertę, ponieważ można tam znaleźć obuwie jedyne w swoim rodzaju. A jak wiecie ja uwielbiam rzeczy inne od innych!

sukienka / dress - Mango
kurtka / jacket - Zara
pasek / belt - Gucci
okulary / sunglasses - Rayban