2017/08/08

#POLISHFASHION - YAAGS: TOREBKI INNE NIŻ WSZYSTKIE!
Total look złożony z produktów polskich marek. Unikatowe, rewelacyjne jakościowo, wytwarzane przez ludzi z pasją, ręcznie i oczywiście w Polsce. Moim największym odkryciem są torebki marki Yaags. Jednoosobowa firma, w której przesympatyczna Jagoda nie tylko projektuje, ale też sama wyszukuje niepowtarzalne skóry do swoich torebek i nerek, a potem własnoręcznie szyje każdą sztukę! Często w pojedynczych egzemplarzach, z limitowanych skór, więc kupując w Yaags możecie być pewne oryginalności i tego, że nie spotkacie na imprezie dziewczyny z taką samą torebką. I to właśnie uwielbiam! 
Moim pierwszym wyborem była torebka w kolorze butelkowej zieleni z przepięknym "wężowym" tłoczeniem. Ale koniecznie muszę zaopatrzyć się w którąś z okrągłych torebek. Zdecydowanie kusi mnie ten niesztampowy kształt. Bardzo podobają mi się również te w nietypowych kolorach - holograficzny fiolet lub mieniąca się zieleń, a nawet różowy wąż. Idealne do czarnych total looków, które noszę najczęściej.
Muszę jeszcze koniecznie zwrócić Waszą uwagę na ceny projektów Yaags. Za idealnie wykonaną (ręcznie!) z naturalnej skóry nerkę zapłacicie... 150 zł! Torebki są niewiele droższe. Stronę Yaags zapisałam w ulubionych i z uporem maniaka śledzę, czy nie ma jakiś nowych modeli - pojawiają się systematycznie i często w bardzo limitowanej ilości, więc muszę być na bieżąco. Wy też koniecznie zaobserwujcie Yaags, np. na Instagramie - cudowny klimat fot, w kalifornijskim, wesołym i kolorowym stylu. 
Dzisiejsza stylizacja co prawda nie jest kolorowa, ale na pewno zwraca uwagę. Zestaw spodnie + bluzka to jak już wcześniej wspomniałam również polski projekt marki Warowa. Elegancja, kobiecość i wygoda, to słowa idealnie opisujące ofertę marki.
A kropką nad i są sandały w paski Badura. Mój obuwniczy hit tego lata!4 komentarze:

  1. WOW! Wyglądasz mega stylowo! Jestem zakochana w bluzkach z szerokimi rękawami! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam wszystkie torebki. Jak dla mnie są one dopełnieniem stylizacji! WOW! Wyglądasz mega stylowo! Zapraszam na sosimply.pl

    OdpowiedzUsuń

Masz pytanie do posta? Chcesz podzielić się swoją opinią?
Napisz do mnie maila - wiktoria.celmer@confassion.com
Dziękuję!

If you have any question or want to share your opinion please write me an email - wiktoria.celmer@confassion.com
Thank you!