DONUT CARE | TENERIFE #2
Kiedyś przeprowadzę się gdzieś, gdzie przez cały rok jest lato, niebieskie niebo, oślepiające słońce, palmy i ocean. Każdego ranka po otwarciu oczu ujrzę całą feerię żywych barw, usłyszę szum oceanu, poczuję charakterystyczny zapach upału i będę zwyczajnie cieszyć się tym, że wychodzę z domu i przebywam na świecie.
Tu niestety ta radość z przebywania jest znacznie utrudniona. Jak się za bardzo chcesz cieszyć i na przykład pójdziesz na wieczorny spacer, to skończysz jak ja - z zapaleniem zatok i tygodniem spędzonym w łóżku na nierównej walce z katarem i gorączką. Dobrze, że jest Netflix, bo bym zwariowała. I że mam jeszcze mnóstwo zdjęć z wakacji. Wspomnienia i marzenia o kolejnych trzymają mnie chwilowo przy życiu. Zazwyczaj tym czynnikiem zapewniającym rozrywkę i cel są blogowe projekty, ale w tym momencie nawet nie jestem w stanie ze zrozumieniem przeczytać maila, a co dopiero na niego odpisać i stworzyć coś ciekawego. Zatem leżę, wydmuchuję nos (ciągle! nie przesadzam) i przeglądam zdjęcia, by przypomnieć sobie, że jeszcze tydzień temu nie byłam zmarźniętą i zagilaną kupą nieszczęścia leżącą pod kołdrą. 
Foty z dzisiejszego posta zdecydowanie pomagają. Pamiętam jak spacerowałam nad brzegiem oceanu w tym mega optymistycznym topie w donuty marki Grey Mouse Fashion, jedząc lody, słysząc śmiech i pluskanie dziecka, widząc Arka eksplorującego dno oceanu (kupił sobie cały ekwipunek do nurkowania...), czując wiatr i promienie słońca na twarzy. Brzmi patetycznie, ale naprawdę był to dla mnie szczyt szczęścia. I żeby zachować jego wspomnienie, powiesiłam mój donutowy top w widocznym miejscu, powkładałam wszędzie gdzie się da instaxowe zdjęcia i zamiast zwykłego balsamem, ciągle używam tego po opalaniu - daje ten specyficzny zapach lata i radości. 
Muszę też kupić sobie bluzę z kolekcji Grey Mouse Fashion, w jakiś inny radosny i wakacyjny print. Żeby nawet w zimne wieczory móc poczuć odrobinkę lata dzięki donutom na rękawie, które wywołają cudowne, słoneczne wspomnienia.


kostium kąpielowy - Oysho
okulary - Dolce & Gabbana