K/SIGNATURE BY KARL LAGERFELD | TENERIFE
Pierwsza stylizacja z Teneryfy. Klimat zdjęć może i jest totalnie wakacyjny, ale stylizacja to moja wczesnojesienne propozycja. Zwłaszcza, jeśli chodzi o sukienkę - kupiłam ją z myślą o jesieni. Będzie wyglądać równie dobrze z czarnymi rajstopami, botkami, a nawet można pod nią założyć przylegającą bluzkę z długim rękawem, jeśli ktoś nie wyobraża sobie chodzić jesienią w rękawie 3/4. Dla mnie to norma, ale chętnie zobaczę, jak będą wyglądały do tej sukienki długie, skórzane rękawiczki. Może być moc!
Drugim nabytkiem wybranym z jesiennych kolekcji jest torebka K/Signature Karla Lagerfelda.
Jak wiecie mam już jedną K/Signature w swojej kolekcji i lubię ją tak bardzo, że zdecydowałam się na jej większą, czarno-białą wersję. Zwłaszcza, że czarno-białej torebki szukam już kilka lat, więc musiałam ją mieć. Obawiałam się, że biała skóra będzie się bardzo brudzić, ale nie mam z nią na razie najmniejszego problemu. A jak widzicie leżała już na piaszczystych wzgórzach. Oprócz tego  miała jeszcze bliski kontakt z podłogą w samolocie i samochodzie. 

Okrągłych okularów przeciwsłonecznych też szukałam kilka sezonów. Wahałam się pomiędzy Miu Miu i Dolce &Gabbana i w końcu wybrałam Dolce, bo wydały mi się "porządniejsze". Może nie jest to typowo jesienny zakup, ale ja noszę okulary przeciwsłoneczne przez cały rok, więc na pewno będą używane przez najbliższe miesiące.sukienka / dress - Zara
buty / shoes - Zara
okulary / sunglasses - Dolce & Gabbana