2017/09/28

LAYERING: DRESS OVER PANTS
Bardzo cenię ludzi, którzy tworzą, realizują się, robią to, co kochają i ustalają sobie swoje własne cele będąc przy tym niesamowicie radosnym, wbrew wszelkim przeciwnościom losu (niestety zawsze jakieś są). Właśnie słowa "radosny" i "szczęśliwy" nasunęły mi się na myśl, gdy zobaczyłam ofertę polskiej marki Look Made With Love. Projektantka, Agnieszka Kalita Maciejczyk wręcz zaraża uśmiechem nie tylko dzięki swojej osobowości, ale też dzięki projektom. Tworzy bowiem kolekcje dla mam i córek - te same elementy garderoby w wersji maxi i mini. Jest pozytywnie i uroczo. 
Lubię patrzeć na urocze rzeczy i zjawiska, ale sama nie lubię tak wyglądać. Dlatego też casualową sukienkę w paski projektu Look Made With Love pokazałam w eleganckiej wersji. Żeby podkreślić jej uniwersalność. Zawsze staram się podkreślać, że rzeczy zakwalifikowane jako casualowe, sportowe, czy eleganckie, wcale nie muszą służyć tylko do tworzenia jednego rodzaju stylizacji. Tak właśnie jest z produktami LMWL. Muszę nadmienić, że są nie tylko wielofunkcyjne, ale również bardzo dobrej jakości, co dla mnie jest równie ważne. By rzecz była piękna, musi zachwycać nie tylko krojem i fasonem, ale też tkaniną i wykonaniem. I tak jest właśnie z tą sukienką.
Teraz na oku mam czerwoną swetrową sukienkę z oferty tej marki i pomimo, że na zdjęciach lookbookowych widzimy, że jest raczej casualowa, to ja mam w głowie jej wieczorową odsłonę. Wiecie, że jestem fanką czerwieni, że to „mój” kolor. Czuję, że teraz, gdy nadchodzą bardziej ponure dni, ta barwa jest mi wręcz niezbędna, by dodać energii. Jeśli potrzebujecie pozytywnego zastrzyku tak bardzo jak ja, to od razu wpadajcie na stronę Look Made With Love! Na pewno pomoże!

marynarka / jacket - Reserved
spodnie / pants - Zara
okulary /sunglasses - Dolce & Gabbana
apaszka / scarf - Zara