VANS BY KARL LAGERFELD
Karl Lagerfeld bardzo często podejmuje współprace z innymi markami. Zawsze, gdy już myślę, że żadna jego współpraca mnie już nie zaskoczy (ostatnio oszalałam, gdy dowiedziałam się, że we wrześniu będzie kolekcja Karl Lagerfeld x Swarovski), to Karl przybywa z czymś totalnie odjechanym. Tym razem stworzył projekty wraz z Vans. Czad! Kultowe trampki są teraz dostępne we wzorach zaprojektowanych przez Karla! Większość z Was zapewne miała moment w życiu, w którym marzyła o Vansach. Ja oczywiście też. Jednak nigdy nie spełniłam tej zakupowej zachcianki, zawsze w końcu decydowałam się na coś innego. Ale gdy tylko dostałam maila, że będzie kolekcja Vans by Karl Lagerfeld, to wiedziałam, że to drobne marzenie w końcu się spełni. Jak mieć Vansy, to oczywiście z podobizną Karla! 
Czekałam z utęsknieniem aż kolekcja się pojawi, żeby tylko dorwać Vansy widoczne w dzisiejszym poście, a jeszcze przed oficjalną premierą dostałam paczkę od marki Karl Lagerfeld! Nie tylko z wyczekiwanymi butami, ale też koszulką i torbą. Chwilę po moim powrocie z wakacji - nie mogłam mieć lepszego przywitania!
Kolekcja jest czarno-biała. Nie mogło być inaczej! Flagowe modele Vans są w czerni i bieli, a Karla znak rozpoznawczy to zamiłowanie do tego połączenia kolorystycznego. Do nabycia są nie tylko trampki, ale też t-shirty, bluzy, plecak i czapka. Wszystkie produkty możecie kupić na stronie www.karl.com (część już się wyprzedała - w pre-order! - ale warto śledzić, bo Charlotte podała mi informację, że braki powinny być jeszcze uzupełnione).spódnica / skirt - Zara
płaszcz / coat - Mysaru
okulary / sunglasses - Balmain