ZEGARKI MIUGO - GREAT TIME IS COMING!
Moje ulubione miejsca w Warszawie zmieniają się w zależności od pory roku. Latem wybieram miejsca nad brzegiem Wisły - kawiarnie, kluby, dzikie plaże, restauracje. Wiosną Łazienki - nigdzie budząca się do życia roślinność nie wygląda tak pięknie. Zimą kawiarnie, restauracje i kina blisko Centrum - żeby nie zbaczać z trasy metra. A teraz, jesienią, weekendowe, słoneczne popołudnia spędzam na Saskiej Kępie. Nie bez powodu wspominam o tym akurat w dzisiejszym poście.
Saska Kępa skąpana w jesiennym słońcu to niezapomniany widok. Najczęściej przechadzam się ulicą Francuską, ponieważ jest niezwykle różnorodna i barwna. I to właśnie na Francuskiej zrobiliśmy zdjęcia przy współpracy z polską marką MIUGO - producentem zegarków. Wybraliśmy akurat tę dzielnicę Warszawy nie tylko z powodu ogromnej sympatii jaką do niej mamy, ale dlatego, bo marka MIUGO zrodziła się właśnie na Saskiej Kępie i z niej czerpie inspiracje. Autorzy - Kasia i Patryk - połączyli siłę kobiecego zamiłowania do sztuki, piękna, ciekawych form z męską fascynacją techniką i stworzyli zegarki idealne dla obu płci, dla osób w każdym wieku i preferujących każdy styl.
Aktualnie w ofercie MIUGO są dwa modele zegarków - MIU oraz GO. MIU to subtelna i elegancka stalowa koperta do której można dobrać stalową bransoletę lub skórzany pasek, natomiast GO to połączenie nowoczesności i klasyki zamknięte w masywnej kopercie z wymiennymi skórzanymi paskami. W przedsprzedaży jest już dostępny trzeci model - LOV - zaprojektowany specjalnie dla małych, kobiecych nadgarstków, subtelny, wyposażony w sekundnik. Do wyboru ze skórzanym paskiem lub bransoletą. Oczywiście paski w każdym modelu można łatwo wymieniać. 
Na stronie MIUGO jest szeroki wybór opcji kolorystycznych, można wybierać wśród materiałów, kolorów tarczy, kolorów pasków. Znajdziecie nie tylko gotowe propozycje, ale możecie też skonfigurować swój wymarzony zegarek w intuicyjnym i bardzo prostym w obsłudze konfiguratorze. 
Oprócz uniwersalności i dowolności w wyborze zegarka, bardzo podoba mi się stosunek jakości do ceny. Ponadczasowe zegarki wykonane z najlepszych materiałów, przez niezależną polską markę, w cenie przystępnej na nasz krajowy rynek, to coś naprawdę wartego uwagi. sweter / sweater - Zara
spodnie / jeans - Zara
pasek / belt - Gucci
okulary / sunglasses - Dolce & Gabbana