BLACK FRIDAY - NAJLEPSZE ZNIŻKI I OKAZJE!
Black Friday, to wydarzenie, na które naprawdę warto zwrócić uwagę. Zwłaszcza teraz, przed okresem świątecznym. Można zaoszczędzić ogromną ilość pieniędzy, kupując rzeczy, które i tak miało się kupić, w dużo niższej cenie. Ja zaoszczędziłam ok.1200 zł.
Właściwie od zeszłej zimy poszukiwałam czarnego sztucznego futra. Jednak żadne nigdy nie spełniało moich oczekiwań, a gdy już spełniło, to cena była nieadekwatna do jakości (700 zł za sztuczne futro z sieciówki?! nie ma mowy!). Dziś mi się udało upolować to "jedno jedyne" i to tańsze o 140 zł. Kupiłam je w Mango dzięki kodowi BLACK17, który daje -30% zniżki na cały asortyment w sklepie internetowym Mango.
Jednak hitem tegorocznego black friday jest dla mnie zakup torebki KARL LAGERFELD aż o 50% taniej! Zamówiłam ją na oficjalnej stronie www.karl.com, więc płaciłam w Euro, ale w przeliczaniu na złotówki, zapłaciłam ok. 800 zł zamiast 1600 zł! Jeśli marzy Wam się torebka KARL LAGERFELD, to teraz jest najlepszy moment, żeby rozważyć kupno.
Oprócz w/w kupiłam też skórzane botki w Zarze, przecenione z 300 zł na 150 zł oraz sukienkę przecenioną z 90 zł na 45 zł. Do tych botków przymierzałam się już dość długo, ale jednak 300 zł za botki z sieciówki, które są totalnie zwyczajne, wydawało mi się przesadą. Natomiast 150 zł to już naprawdę zacna cena!
Poniżej zebrałam dla Was kilka najciekawszych (w moim mniemaniu) ofert z okazji Black Friday. Polecam tylko te sklepy, w których sama kupuję i które są na mojej stałej liście zakupowej. Dlatego też może być kilka oczywistych wyborów. Ale mimo to wierzę, że dzięki temu "poradnikowi" uda Wam się zrobić zakupy i wydać dużo mniej, niż zamierzaliście.
RADA - kupujcie tylko rzeczy, których potrzebujecie, których szukaliście, albo które chcieliście kupić, ale uważaliście, że są za drogie, a teraz cena jest ok. Nie polecam zakupów na zasadzie "kupiłam, bo była promocja, było tanio i może się przyda". Z doświadczenia wiem, że 90% się nie przyda. Kupując pod wpływem chwili i emocji, wcale nie zaoszczędzicie, a wydacie więcej niż planowaliście pierwotnie! 

ZNIŻKI BLACK FRIDAY NA MARKI LUKSUSOWE:


KARL LAGERFELD 
-50% na wybrane modele torebek VITKAC                                                                     LUISA VIA ROMA
-20% / - 30 % na aktualną kolekcję                              -30% przy zakupie za minimum 300 Euro
         -> www.vitkac.com                                             kod: BF30, wpisać przy finalizacji zamówienia
                                                                                 -> www.luisaviaroma.com


ZNIŻKI BLACK FRIDAY NA MARKI POLSKIE:


PLNY LALA
-21% na produkty z działu BLACK FRIDAY


PROJECT MESS
-40% na cały asortyment
hasło: BLACKMESS
-> www.projectmess.plMIUGO

-50 zł na wszystkie zegarki
kod: CNFSNMIUGO

YEAH BUNNY
do -50% na produkty z aktualnej kolekcji
-> www.yeahbunny.pl
ZNIŻKI BLACK FRIDAY NA MARKI POPULARNE:


ZARA
-50% na wybrane artykuły (duży wybór!)
-> www.zara.com/pl/MANGO
-30% na wszystko
kod: BLACK17


ANSWEAR
do -50% na wybrane produkty
-> www.answear.com
+ bezpłatna dostawaASOS
-20% na wszystko
KOD: WIN20
ZNIŻKI BLACK FRIDAY NA MARKI KOSMETYCZNE:


SEPHORA
Rodzaj zniżek i ich wysokość nie są jeszcze znane, ale na pewno warto odwiedzić w piątek i poniedziałek stronę Sephory, gdyż ona nigdy nie zawodzi, jeśli chodzi o promocje!

SKIN79
Koreańska pielęgnacja od 20% do 50% taniej na wybrane produkty!


DOUGLAS 
do -60% na wybrane produkty
-> www.douglas.pl


MINTI SHOP
Kosmetyki wielu marek, znaczna liczba z nich jest niedostępna stacjonarnie. Wysokość zniżki zależy od finalnej kwoty zamówienia.iPerfumy.pl
-25% na wybrane marki (ogroooomny wybór!)
-> www.iperfumy.pl