DRUGA EDYCJA CHARYTATYWNEJ AKCJI #DZIENSWIATECZNYCHSKARPET W TK MAXXW powietrzu czuć już Święta Bożego Narodzenia. Za oknem prószy pierwszy śnieg, w domu oraz pracy pachnie mandarynkami i pomarańczami, a wieczory spędzam przy kominku, pod ciepłym kocem, z gorącą czekoladą w ręku. Moją podstawą żywieniową są w tym okresie czekoladowe mikołaje oraz pierniki. Myślę też już o podarunkach dla najbliższych, uczestniczę w świątecznych spotkaniach. Można powiedzieć, że mój świat kręci się już wokół świąt. I bardzo mnie to cieszy – im dłużej trwa świąteczny nastrój, tym zima jest przyjemniejsza!
Chciałam zwrócić Waszą uwagę na to, żebyście w świątecznym pędzie i celebracji tego około bożonarodzeniowego czasu, nie zapomnieli o bliźnich. Na pewno pamiętacie o rodzinie i przyjaciołach, ale pomyślcie też o nieznanych Wam ludziach, którzy potrzebują pomocy. Dzięki TK MAXX już drugi rok z rzędu (mam nadzieję, że stanie się to coroczną tradycją!) mam szansę wspomóc podopiecznych programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI, prowadzonego przez Stowarzyszenie WIOSNA. Wszystko za sprawą charytatywnej akcji #dzienswiatecznychskarpet organizowanej właśnie przez TK MAXX. Co ważniejsze – Wy też możecie pomóc! O co Was serdecznie proszę. Wystarczy, że w okresie od 14.11 do 06.12 opublikujecie zdjęcie w charytatywnych, świątecznych skarpetkach na swoim Instagramie lub pod specjalnym postem na Facebooku marki wraz z #dzienswiatecznychskarpet oraz oznaczeniem @TKMaxx i @AkademiaPrzyszłości. Tym samym sprawicie, że TK Maxx przekaże 5 zł za każdy taki post. Co więcej – dochód ze sprzedaży każdego zestawu skarpetek, który zawiera aż 3 pary, zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia WIOSNA.
Świątecznych skarpetek nigdy za wiele, więc zapraszam Was do któregoś z 39 salonów TK MAXX (najbliższy Wam zlokalizujecie tutaj). Wkrótce pojawią się tam charytatywne skarpetki, a dodatkowo  we wszystkich sklepach  już teraz dostępne są także inne charytatywne produkty, takie jak czekoladowe monety, torby, kartki świąteczne. Dochód ze sprzedaży tych produktów również wspiera podopiecznych Stowarzyszenia WIOSNA. 25 listopada w sklepach marki ruszy również zbiórka charytatywna, której celem będzie zgromadzenie środków dla podopiecznych programu. Przez okres trzech tygodni, do 10.12, przy kasach zlokalizowane będą specjalne charytatywne puszki AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Każdy datek to szansa na wsparcie edukacji dzieci z lokalnych społeczności. Jak widzicie sposobów na pomoc z TK MAXX i AKADEMIĄ PRZYSZŁOŚCI jest wiele. Są nie tylko przyjemne, ale też dziecinnie proste! Jestem pewna, że razem pomożemy dzieciakom i sprawimy, że #dzienswiatecznychskarpet (który TK MAXX wyznaczył na 6 grudnia i tego dnia zachęca do wspólnego celebrowania DNIA ŚWIĄTECZNYCH SKARPET) będzie najwspanialszym dniem w roku! Do dzieła!