VAN GRAAF LOOK

Lubię tak zwany „smart shopping”. Smart, czyli zakupy mądre, rozsądne, przemyślane. Zakupy, podczas których przede wszystkim stawia się na jakość i uniwersalność. Ale także na komfort samego procesu kupowania. Nie wiem jak Wy, ale ja nie lubię tracić czasu chodząc po wielu sklepach, stojąc w wielu kolejkach. Dlatego też bardzo cenię sklepy typu multibrand, czyli takie, które oferują wiele marek w jednym miejscu. Właśnie taki multibrand chcę Wam dziś przedstawić.
VAN GRAAF to idealne miejsce na zakupy, ponieważ oferuje szeroki wybór międzynarodowych, znanych i szanowanych marek – np. Calvin Klein, Hugo Boss, TommyHilfiger, Guess, ale także marek własnych jak Marie Lund Copenhagen. W jednym salonie, a także sklepie internetowym – VANGRAAF.COM, jako że większość ludzi wybiera zakupy w sieci – można znaleźć dosłownie wszystkie produkty z kategorii odzież, obuwie, dodatki. Torebki, buty, galanterię, akcesoria i dodatki, odzież sportową, odzież elegancką, dzienną, a nawet bieliznę. I rewelacja! W jednym miejscu (salonie lub sklepie internetowym) kupuję wszystko, czego potrzebuję. Oszczędzam czas i pieniądze. Tak, dobrze widzicie. Podczas zakupów w VAN GRAAF mogę sporo oszczędzić dzięki Karcie Klienta VAN GRAAF. Po założeniu karty w salonie klienci dostają bon powitalny o wartości 30 zł, a w późniejszym czasie wszyscy posiadacze karty mogą uczestniczyć w regularnie organizowanych dla nich akcjach promocyjnych.
Wracając jeszcze do oszczędności czasu – podczas zakupów w sklepie internetowym www.vangraaf.com możecie szukać ubrań sortując je według najróżniejszych kategorii – np. marką czy „odpowiednią okazją” np. Basic,  Premium, czy Przyjęcia i Uroczystości. Ta opcja zdecydowanie przyśpiesza cały proces zakupów. A o to przecież chodzi! Żeby było łatwo i przyjemnie.
Dzisiejszą stylizację skomponowałam właśnie dzięki www.vangraaf.com. Szukałam ciekawego i dobrego jakościowo swetra. I jak widzicie znalazłam! Retro kropy by Hugo Boss od razu mnie zachwyciły. Pomimo, że znalazłam to, czego szukałam, to postanowiłam, że przejrzę inne kategorie w ofercie VAN GRAAF i tak dobrałam do swetra sztruksową spódnicę o kroju A. Również bardzo retro. Bo retro we współczesnym wydaniu, to ostatnio moje ulubione modowe rozwiązanie. I pewna inwestycja – skoro już po raz kolejny wracają swetry w wielkie printy oraz spódniczki o kroju A, to wiem, że na pewno będą mi służyć latami.