OBAKU DENMARK WATCH
Czerwień od stóp do głów jest jedną z gorętszych opcji na wiosnę i lato. Dziś jeszcze w zimowej wersji, ale cóż, cytując klasyka - "taki mamy klimat". Zdecydowanie jest to stylizacja dla odważniejszych z Was, bo nie ma co ukrywać - przykuwałam uwagę otoczenia. Może look na pomidora, to rzeczywiście za dużo na sobotnie zakupy spożywcze. Na dodatek przy temperaturze -10, gdy wszyscy chodzą w kurtkach przypominających śpiwory oraz śniegowcach, ale już dawno pisałam, że nie przebieram się do zdjęć. Jak robię zdjęcia w jakimś secie, to potem załatwiam w nim wszystkie inne sprawy. Bo ja po prostu tak wyglądam na co dzień. Kupując mleko, warzywa i bułki. 
Jeśli zdecydujecie się na tak soczysty look, to pamiętajcie - ostrożnie z dodatkami! Zdecydowałam się tylko na okulary słoneczne (słońce strasznie raziło w oczy) i minimalistyczny zegarek marki Obaku Denmark. 
Tym razem klasyczny model, bo miał być uzupełnieniem, ale w ofercie Obaku Denmark są też modele, które mogą być głównym punktem stylizacji. Bardzo cenię Obaku za ten ogromny wybór modeli. Swoją bogatą ofertę zawdzięczają stałej współpracy z licznymi projektantami - mamy więc zapewnione multum rozmaitych projektów stworzonych przez prawdziwych wizjonerów! Design, jakość, oryginalność - wszystko, co dobry zegarek mieć powinien i właśnie tym charakteryzują się produkty Obaku. Mówiąc krótko - nie mogło zabraknąć ich w mojej garderobie.garnitur / suit - ZARA
golf / sweater - H&M
buty / shoes - H&M
okulary / sunglasses - ZARA