KAPTAIN KARL - CAPSULE COLLECTION BY KARL LAGERFELDUbrania i dodatki w stylu marynarskim, to nie tylko apaszki, pięknie skrojone marynarki i topy w paski. W wydaniu Karla Lagerfelda, w jego nowej kapsułowej kolekcji Kaptain Karl, styl marynarski to też zadziorność, fantazja i luz. Dużo jeansu, naszywki, a nawet bluzy z kapturem. Kolekcja idealna na nadchodzącą wiosnę. Przywodzi na myśl dni spędzane na świeżym powietrzu, zapowiada przygodę. I to mi się w niej spodobało - daje powiew wolności. A to jest coś, czego potrzebuję. Chcę założyć tę jeansową kurtkę i siedzieć nad jeziorem, na pomoście wśród drzew, bez zasięgu, bez obowiązków, bez gonitwy myśli. Biegać boso po brzegu, podziwiać zachód słońca i wierzyć, że noc przyniesie ekscytacje i jeszcze więcej pozytywnych emocji. Wierzyć, że wszystko jest możliwe, nie ma limitu, a całe zło tego świata nie istnieje. 
Lubię tę kolekcję, bo przypomina mi wakacje i najpiękniejsze momenty w życiu. Daje to, co moda powinna dawać - radość, pewność siebie, ekscytację. Jeśli ubrania wywołują wspomnienia, pobudzają wyobraźnię i tworzą marzenia, to nie są tylko ubraniami. Są trochę siłą napędową. I gdy tylko otworzyłam paczkę od Karla Lagerfelda i zobaczyłam ten set, to wiedziałam, że będzie mi towarzyszył w tworzeniu nowych wspomnień. 


ENGLISH
Clothes and accesories inspired by sailors are more than just scarves, white jackets and striped tops. In the newest capsule collection Kaptain Karl by KARL LAGERFELD we can see that sailor style can be fancy, very casual and even a little bit oldschool and grunge. There's a lot of jeans and extraordinary Karl graphic patches. The Kaptain Karl capsule is perfect for upcoming spring. The collection reminds me of holiday days and in some way promises adventures. And that's what I really like - it gives me taste of freedom! 
I just want to wear this fabulous denim jacket and sit by the lake, run in the forest and wait for magic to happen. Items from the collection make me believe that life is adventure and I can do whatever I want. They're so joyful! I know for sure, that all of these - jacket, cap and minaudiere - will be with me during my spring and summer adventures. We'll create great memories ;)jeansy / jeans - vintage
buty / shoes - Anna Feledyk