#SAYSITOPASSION WITH ARMANI BEAUTY
Czym jest dla Was pasja? I co jest Waszą pasją? Niby zawsze wiedziałam jak rozumiem to pojęcie i co uważam za swoją pasję, ale zaczęłam dogłębniej rozważać ten temat wraz z premierą nowego zapachu Giorgio Armani Si Passione. Jako zapowiedź zapachu i zaproszenie na wernisaż dostałam paczkę, która zachęciła mnie do twórczego wyrażenia czym jest dla mnie pasja.
Według mnie jest miłością. Po prostu. Jeśli coś kochamy, wkładamy w to całe swoje serce, poświęcamy temu cały swój czas, a nasze myśli przez większość czasu krążą wokół danego zagadnienia / rzeczy / czynności, to jest to pasja. I zdecydowanie nie występuje tylko w liczbie pojedynczej. Pasji możemy mieć wiele. Jedna nie wyklucza drugiej. Jeśli niemalże każdego dnia coś robisz, ta czynność wywołuje uśmiech na Twojej twarzy, sprawia, że jesteś szczęśliwym człowiekiem, wręcz nadaje sens Twojemu życiu, to na 100% jest to pasja.
Mam aż cztery rzeczy, w których potrafię się bezgranicznie zatracić. Oczywiście moda i blogowanie, fotografia, książki oraz podróże. Pierwsze trzy wypełniają mi naprawdę niemal każdy dzień. Nie ma dnia, żebym nie przeczytała choć kilku stron książki, żebym nie zrobiła zdjęcia oraz nie oglądała fotografii w Internecie lub albumach, czy nie śledziła nowinek modowych. O podróżach myślę i czytam codziennie, niestety jednak nie mogę codziennie podróżować. Za to kiedy tylko mam czas, to wybieram się w podróż, uprzednio planując i przygotowując się do kolejnej przygody. I to właśnie podróże są moim numer 1. Wywołują największy uśmiech, największą radość, największą ekscytację. Dają prawdziwe szczęście. Oraz wolność! Te kilka razy w roku przez kilka - kilkanaście dni z rzędu czuję się naprawdę szczęśliwym i wolnym człowiekiem. Właśnie tylko prawdziwa pasja oraz prawdziwa miłość są w stanie zapewnić te dwa uczucia, które uważam za najważniejsze w życiu. Dlatego też pasja jest dla mnie równoznaczna z miłością. 
Ważne jest też, by nie mylić pasji z hobby. Hobby to według mnie powtarzalna czynność, którą robi się to dla zabawy, przyjemności, zagospodarowania wolnego czasu. Jednak nie spędza snu z powiek i nie jest pierwszą rzeczą o której myśli się rano. Moim hobby jest Netflix, gry planszowe, czy rysowanie. Bardzo lubię te rzeczy, dają mi radość, ale nie szczęście. Wierzę, że wiecie co mam na myśli i jaka jest różnica między radością i szczęściem.

A czy sam zapach Si Passione kojarzy mi się z pasją? Na pewno jest równie intensywny jak prawdziwa pasja. Kojarzy mi się z wiosenną nocą, jest elegancki i świeży zarazem. Pasuje do kobiety z pasją, która wie, czego chce i nie waha się po to sięgnąć!
Zobaczcie relację z wernisażu Si Passione - ta ilość czerwieni musi odzwierciedlać pasję!

Ciekawa jestem jak Wy postrzegacie pasję, hobby. Dajcie znać w komentarzu na Instagramie pod TYM ZDJĘCIEM lub w wiadomości prywatnej.