SPRING WITH VAN GRAAF
Wiosnę rozpoczynam najbardziej wiosenną stylizacją. Według mnie oczywiście. Nie spodziewajcie się kwiatów, pasteli, czy niebieskiego. Tę radosną porę roku musiałam przywitać bielą. W końcu mogę nosić biel od stóp do głów bez obawy, że zachlapię się błotem! Zatem, gdy tylko multibrandowa sieć salonów VAN GRAAF zaprosiła mnie, bym wybrała sobie z ich bogatej oferty pierwszą wiosenną stylizację, to od razu wiedziałam, że szukam bieli. I szybko znalazłam! Ten biały garnitur duńskiej marki Marie Lund wypatrzyłam od razu po wejściu do salonu VAN GRAAF w Złotych Tarasach. I wiedziałam, że to „TO”. Ale oczywiście nie wyszłam z nim od razu, tylko zapoznałam się z całą ofertą salonu i uwierzcie mi, że wiele razy byłam bliska odłożenia garnituru na rzecz wielu innych cudownych, wiosennych rzeczy – w najróżniejszych kolorach, fasonach i wzorach. Wybór był ogromny i kusiły mnie naprawdę dziesiątki produktów. Jednak stwierdziłam, że zaufam pierwszemu wrażeniu oraz początkowemu założeniu i postawię na biel.
I to był strzał w dziesiątkę! Brakowało mi w mojej garderobie białego garnituru. A dla takiej miłośniczki stylizacji „all white” jak ja, powinna być to przecież podstawa!
Stylizacji w kwiaty, ze zwiewnymi sukienkami, falbaniastymi spódnicami będzie w Internecie i magazynach modowych całe mnóstwo, więc chciałam Wam pokazać bardziej elegancką, ultra kobiecą i klasyczną propozycję na pierwsze wiosenne spacery, popołudnia w ogródkach restauracyjnych (tak! to już ten czas!), czy poranki w kawiarniach na świeżym powietrzu.

Jednak jeśli chcecie odświeżyć na wiosnę swoją garderobę i szukacie nie tylko klasycznych ubrań i dodatków, ale potrzebujecie też rzeczy sportowych, casualowych, wyróżniających się, to koniecznie zajrzyjcie na https://www.vangraaf.com/pl/ lub odwiedźcie jeden z salonów VAN GRAAF, ponieważ znajdziecie tam dosłownie wszystko czego potrzebujecie. Naprawdę! Jedno miejsce, wiele marek, produkty ze wszystkich kategorii – od jeansów po suknie wieczorowe. Dla mnie VAN GRAAF to po prostu wybawienie. Idę w jedno miejsce bądź wchodzę na jedną stronę www i znajduję wszystko, czego szukałam. Szybko i z gwarancją jakości oraz rzetelnej obsługi.  Zatem jeśli rozpoczynać wiosnę pod względem modowym, to tylko z VAN GRAAF!