TK MAXX I BIZUU POMAGAJĄ DZIECIOM Z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI - POMÓŻ I TY!


Marzenia są ważne. Nadają życiu sens i radość. Przeczytałam kiedyś, że „marzenia się nie spełniają, marzenia trzeba spełniać” i w 100% się z tym zgadzam. Jeśli będziemy biernie czekać aż los podaruje nam przysłowiową gwiazdkę z nieba, to nigdy się to nie wydarzy. Musimy sami zawalczyć o swoją przyszłość. Jednak już na starcie nie mamy równych szans. Wiele zależy od tego z jakiej rodziny się wywodzimy, gdzie się urodziliśmy, od naszego stanu zdrowia, sytuacji finansowej, od dziesiątek czynników, które nie zależą od nas, a które od samego początku będą nam utrudniały drogę ku spełnieniu marzeń. Albo ułatwiały, ale niestety osób uprzywilejowanych jest na świecie zdecydowanie mniej. Dlatego jeśli możesz, to pomagaj! 
Pomaganie wcale nie jest trudne, co - już po raz kolejny! - udowadnia TK Maxx, który od 2014 roku wspiera Akademię Przyszłości i jej podopiecznych. Program rocznie pomaga ok. 2000 dzieci z lokalnych społeczności w całej Polsce, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej i które w obliczu codziennych życiowych zmagań i szkolnych porażek straciły wiarę w siebie.W tym roku, by pomóc dzieciom objętym programem, marka połączyła siły z Zuzanną Wachowiak i Blanką Jordan, projektantkami BIZUU. W efekcie powstała unikatowa kolekcja stylowych bandanek oraz przypinek inspirowanych motywem bohaterskości (bo bohaterami są zarówno dzieci, które wspólnie z Akademią przezwyciężają swoje problemy, jak i ci, którzy im codziennie pomagają). Dochód ze sprzedaży produktów zostanie przekazany na rzecz wspieranej przez TK Maxx Akademii, która pomaga dzieciom w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej. 

Wyjątkowe bandanki (12,99 zł) i przypinki (4,99 zł są już dostępne we wszystkich sklepach TK Maxx.. Do 3 czerwca prowadzona będzie zbiórka funduszy na rzecz Akademii - przy wszystkich kasach TK Maxx znajdują się specjalne puszki, w których można zostawić datek dla podopiecznych programu. Dodatkowo, w weekend 2-3 czerwca we wszystkich sklepach TK Maxx w Polsce odbywać się będą specjalne atrakcje dla dzieci. 

Serdecznie zapraszam Was do wsparcia Akademii Przyszłości. Odwiedźcie najbliższy sklep TK Maxx (tutaj sprawdzicie jego lokalizację) i pomóżcie maluchom! Ja jestem zachwycona, że znowu mogę być częścią tej cudownej inicjatywy. Dobro wraca, a uśmiech rodzi uśmiech.